Būtina žinoti: Kalniškės mūšis  

Kalniškės mūšis

Kas? Pėsčiųjų pažintis žygis Kalniškės mūšis: Būtina žinoti
Kada? 2024-05-18 Pėsčiųjų žygis "Kalniškės mūšis: Būtina žinoti" 
Kada?  Su Jumis suderintu laiku
Subalansuota vaikams, bet tinka ir suaugusiems.
Kur? Simnas, centrinė aikštė 
Laikas: 10.00 val. 
Tikslas: Prisiliesti ir pajusti Kalniškės mūšio istoriją, bei aktyviai praleisti laiką su šeima gamtoje. 
Vedlys plk. Rimas Jarmalavičius
LKA KK visiems žygio dalyviams dovanoją Lietuvos vienį.
Pėsčiųjų žygio programa:
1. Žygeivių susirinkimas Simno miestelio centrinėje aikštėje. Įvadinis brifingas.
2. Vykimas automobiliais į vietą, kur vyks dar vienas pristatymas, orientuojant žygeivius vietovėje ir susiejant vietovę su buvusiais įvykiais ir jų chronologija, bei trumpai apžvelgiant mūšio išvakares.
3. Vykimas automobiliais iki Kalniškės miško. Automobilius bus galima palikti šalia lauko keliuko. Vieta saugi.
4. Žygis pėsčiomis. Praeinant pagrindines Kalniškės mūšio vietas. Prie kiekvienos vietos bus apžvelgiama taktinė situacija. Judama bus vietove ir miško keliais. Vietovė raižyta.
5. Atvykus iki Kalniškės mūšio memorialo bus vieta. Poilsis. Bendri pietūs.
5. Nuo memorialo iki automobilių bus grįžtama dalinai kitu maršrutu.
Žygio kilometražas - 10 km. Turėti sumuštinių, arbatos sau ir draugui žygio metu. 
Pajėgumas: Dalyvių skaičius ribojamas iki 70 dalyvių.
Dalyvio mokestis: Vaikui -  0 € (nuo 10 m iki 16m.), suaugęs 0 €,  + pietūs vienam dalyviui 6 €
Gerb. dalyviai prašau patvirtinti savo registraciją atliekant mokėjimo pavedimą. Mokėjimo rekvizitai čia. Mokėjimo paskirtyve nurodykite "Kalniškės mūšis" .  Svarbu: Atlikus mokėjimą, jį atsiųsti šiuo el. paštu: lkakeliautojai@gmail.com. Patvirtinti dalyviai bus pažymėti žalai spalva. Sąrašas čia.
Pinigus prašome pervesti į Lietuvos karių asociaciją Keliautojų klubas atsiskaitomąją sąskaitą.

Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke: LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje "Paskirtis" Nurodykite "Kalniškės mūšis" " Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas.
Klausimai - atsakymai ir daugiau info lkakeliautojai@gmail.com   ATSILIEPIMAI IŠ ŠIŲ ŽYGIŲ  

 Registracija  spausti čia

NUOTRAUKOS IŠ ŽYGIO 

Atsiliepimai ir foto nuoraukos

Nusprendėm sudalyvauti dėl vaikų,kad ištraukti iš namų. Oras pasitaikė puikus. Programa ideali, tinka vaikams,bet įdomi ir suvaikėjusiems bei tiems, kurie supranta, kad tai proga įgauti vaikams naujų,svarbių ir nedirbtinių "miesto" įgūdžių. Sustrategavom maršrutą, parodėm vaikam kaip ieškoti "CD" ir pirmyn. Eglynai,bruzgynai,laukymės, pelkė-viskas pritaikyta ir vaikams. Pakeliui: 1 šernas, 1 stirna ir 1erkė. Tiksliai 15:00 pabaiga. Mes prašliaužiojom 12 km.: kalnuotos,miško vietovės-neprailgo, lengvas, "sveikas" nuovargis gryname ore. Rimanto papasakota "Kalniškės mūšio" istorija ????, nežinojau, kaip sovietam dzūkai "malkų krovė". Įkvepianti kovot dėl savo šalies "tada kai reikia", o ne bėgt, kaip dabar vyksta Afganistane "post factum". Kas neragavo dzūkiško kūgelio-nu vien dėl to verta. Kartojuosi, ne "kūgelio",o "DZŪKIŠKO KŪGELIO". Tai ne tas pats. Dar gavom dovanų ???? ir "palankumų" AIC shope. Patenkinti išvykom. Šauni idėja, gera pramoga su tikslu, reikalinga istorinė pamoka ir skanūs pietūs: Laurynas 2021.05.08 orientacinį žygį "Kalniškės mūšis"

2021-05-12. Pirmą kartą dalyvaudami tokio stiliaus žygyje, nesitikėjom, kad bus taip įdomu ir azartiška. Ir dar iš 9 komandų pavyko užimti 3-čią vietą. Ačiū kolektyvui "LKA keliautojų klubas". Apetitas auga bevalgant. Ieškosim dar tokių žygių. Kas dar nebandėt tokių žygių, tikrai verta išbandyt. Jėga. Ramunė ir Antanas 

Puikus žygis. Labai džiaugiuosi, kad tokiu laiku, tai buvo puiki proga vaikams ištrūkti į gryną orą, o dar be kaukių, tai išvis jėėėga Labai puiki nuotaika, geras oras kaip užsakytas, o dar šaunūs organizatoriai tikrai pavertė žygį puikia pramoga. Aš tai ne tik džiaugiuosi savo vaikų komanda, bet ir savimi labai didžiuojuosi, savo ištverme, džiaugiuosi savo rezultatais. Man tai buvo pirmas kartas, tad kitą  kartą jau pasiruošiu tvirčiau, įsigilinsiu į užduotį, nes šį kartą nesigilinau į planą, ėjau kartu su vaikais, nežiūrėdama taškų Bet šiaip viskas suuper, būtinai rekomenduos ir kitiems. Ačiūūū dar kartą jums už viską: istorijos pamokas, gamtos pažinimą, skanius pietus ir puikią nuotaiką ‍♀️‍♂️ Rūta S 

2020 m.