Neeiliniai  

Neeiliniai

Komandų mokymai „Neeiliniai“

Kariuomenė – seniausias tradicijas turinti komandiškumo ir lyderystės mokykla. Išbandykite savo kailiu mokymus, paremtus užduotimis, kuriomis komandinio darbo moko Didžiosios Britanijos ir Lietuvos karininkus. Pamatykite kaip rengiami karininkai – kariai, kurie vadovaus kitiems kariams ektremaliose situacijose.  Jokio šliaužiojimo ar bėgiojimo, tik užduotys reikalaujančios loginio mąstymo, efektyvios komunikacijos ir iniciatyvos. Mokymus veda instruktoriai, turintys vadovavimo patirties Lietuvos kariuomenėje ir misijose. Jokių teorinių blevyzgų, o pusantros dienos praktinių užduočių tarp besivaržančių komandų.

 Dalyvių atsiliepimai:

Antanas Markauskas (28): tai buvo visiškai kitokios emocijos lyginant su mano paties dalyvavimais kituose renginiuose. Neina net išsakyti to tokio keisto viduje jausmo, kai visi nepažįstami staiga patapome pažįstami ir kaip komanda vykdome užduotis. Man tai buvo 100% užsimiršimas nuo kitų kasdieninių darbų bei rūpesčių.

Tomaš Daškevič (28): šie mokymai paliko nemažai įspūdžių, ko net nesitikėjau :) Sužinojau, o tiksliau net pajutau nemažai gerų dalykų apie komandinį darbą, apie komandinę dvasią, apie kurią iki šių dienų nebuvau dar patyręs. Kai komanda visą laiką dirba iš vien, vienas kitam padedant, palaikant vienas kitą (kaip sakant "vienas už visus, ir visi už vieną"), po tam tikro laiko supranti, kad mūsų komanda gali įveikti bet kokias kliūtis, ir čia yra jėga! Tuos komandinio darbo įsisavintus supratimus tikrai panaudosiu gyvenime, ir net tik darbe arba kelionėse, bet ir savo šeimoj, nes šeima tam tikra prasme irgi yra komanda :)

 Po mokymų dalyviai žinos:

  • Komandoje nebūna silpnų, kurie trukdo. Kiekvienas turi privalumų, kurie praverčia;
  • Planas yra niekas, tačiau planavimas yra viskas;
  • Treniruotė prieš užduotį smarkiai padidina sėkmės tikimybę;
  • Iniciatyva,- be jos nelaimimas joks mūšis.

Tai sulipdys jūsų kolektyvą taip kaip jokia kita patirtis.

Ko tikėtis per mokymus:  praktinių loginio mąstymo reikalaujančių užduočių gamtoje, orientacinio žygio, mūšio „paintbolo“ šautuvais, ant laužo gaminto maisto. Mokymai yra fiziškai aktyvūs, tačiau nesunkiai įveikiami vidutinių pajėgumų vyro ar moters.