Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju  

Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju

Sveiki, labai ačiū už puikius pristatymus ir suteiktą informaciją. Privertė susimąstyti ir pagalvoti apie pasiruošimą galimai grėsmei. Manau tokia informacija būtų naudinga ir kitiems žmonėms. Mielai sudalyvaučiau kituose jūsų mokymuose/paskaitose.
Sėkmės Jums, Edita 

Artimiausiu metu bus pateikta nauja seminaro data 

 LKA KK ir "Neeiliniai" organizuoją užsiėmimą-seminarą "Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju"
Seminaro vedėjas: Tomas
Seminaro esmė Nors karo tikimybė Lietuvoje maža, tačiau reali. Vokietija, kuriai karo grėsmė dar mažesnė, skatina savo piliečius būti pasiruošusiems nepaprastai padėčiai. Tai kelia siaubą, tačiau tinkamas pasiruošimas sumažintų nerimą ir galėtų išsaugoti gyvybes, jei karinė padėtis susiklostytų. Neeiliniai ir Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubas kviečia į mokymus šeimoms pasirengti tokiai situacijai.
Aptarsim šiuos klausimus:
- kokie pavojai civiliams kare ir kaip jų išvengti;
- kaip ir kada evakuotis;
- kokias priemones reikia turėti evakuojantis.
Data: 2017-01-21
Seminaro tikslas: per ~ 4 val. pateikti galimus ekstremalių situacijų varijantus, pamokyti, paaiškinti, parodyti veiksmų eigos vykdymo. Dalyviai pasirengs ir sudarys šeimos evakuacijos planą.
Seminaro svečiai: Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamneto prie KAM atstovai
Dalyvių skaičius ribotas (15)
Registracija būtina, organizuojame pagal poreikį

Atsiliepimai

Autorių tekstai neredaguoti 

Sveiki, man mokymai labai patiko. Realiai ant pirstu pasakyta, kada prasideda karas, kada evakuotis, kokie galimi srendimu variantai, realus evakuacijos planas ir daiktu krepšiai. Turetu tokie mokymai vykti valstybes mastu kiekvienam norinciam zmogui, valstybe galetu apmoket lektoriui atlyginima. Labai aciu uz tokia iniciatyva.Reiktu skleisti placiau per ziniasklaidos priemones ir kiek placiai jus tai norit skleist, kiekvienas turi zinot gresmes. Kursai reikalingi visiems. Odilija

Labai patiko. Labai teisinga informacija ne tik jaunomis šeimom. Ačiū. Audronė Z