Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju  

Kas, jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju

Sveiki, labai ačiū už puikius pristatymus ir suteiktą informaciją. Privertė susimąstyti ir pagalvoti apie pasiruošimą galimai grėsmei. Manau tokia informacija būtų naudinga ir kitiems žmonėms. Mielai sudalyvaučiau kituose jūsų mokymuose/paskaitose.
Sėkmės Jums, Edita 

 Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoja užsiėmimą-seminarą Kas, jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju
Seminaro vedėjas: Tomas
Seminaro esmė: Nors karo tikimybė Lietuvoje maža, tačiau reali. Vokietija, kuriai karo grėsmė dar mažesnė, skatina savo piliečius būti pasiruošusius nepaprastai padėčiai. Pati mintis kelia siaubą, tačiau tinkamas pasiruošimas sumažintų nerimą ir galėtų išsaugoti gyvybes, jei karinė padėtis būtų paskelbta. Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas kviečia į mokymus šeimoms pasirengti tokiai situacijai.
Aptarsim šiuos klausimus:
- kokie pavojai civiliams kyla kare ir kaip jų išvengti;
- kaip ir kada evakuotis;
- kokias priemones reikia turėti evakuojantis.
Data: Bus paskelbta
Laikas: 16.00 val.
Seminaro tikslas: per ~ 5 val. pateikti galimus veksmų variantus susidarius ekstremaliai situacijai , pamokyti, paaiškinti veiksmų eigą, kaip jos laikytis . Dalyviai pasirengs ir sudarys šeimos evakuacijos planą.
Dalyvių skaičius ribotas – iki 16 asm.
Kaina: 20 eurų vienam dalyviui

Siūlykite savo datas

Registracija būtina, organizuojame pagal poreikį
Pinigus prašome pervesti į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke:

LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Skiltyje "Paskirtis" nurodykite "Kas jeigu kars...." ir praktinio kurso datą.  Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką (vardą). Mokėjimo pavedimo kopiją (Print Screen) pateikite el. p. lkakeliautojai@gmail.com 

Atsiliepimai

Autorių tekstai neredaguoti 

Sveiki, man mokymai labai patiko. Realiai ant pirstu pasakyta, kada prasideda karas, kada evakuotis, kokie galimi srendimu variantai, realus evakuacijos planas ir daiktu krepšiai. Turetu tokie mokymai vykti valstybes mastu kiekvienam norinciam zmogui, valstybe galetu apmoket lektoriui atlyginima. Labai aciu uz tokia iniciatyva.Reiktu skleisti placiau per ziniasklaidos priemones ir kiek placiai jus tai norit skleist, kiekvienas turi zinot gresmes. Kursai reikalingi visiems. Odilija

Labai patiko. Labai teisinga informacija ne tik jaunomis šeimom. Ačiū. Audronė Z