Vanago takas  

Vanago takas

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas (LKA KK) bendradarbiaudamas su Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro (LKKRC) pristato „Vanago taką“. „Vanago takas“  – tai dirbtinių kliūčių ruožas, imituojančių natūralias kliūtis, įmanomas ekstremaliomis sąlygomis, kompleksas. „Vanago takas“ padeda lavinti ir tobulinti fizines ir moralines savybes, judėjimo įgūdžius bei psichines ir fiziologines organizmo funkcijas, reikalingas Lietuvos piliečiui, pageidaujančiam pasitikrinti galimybes vykdyti užduotis su ekstremaliomis sąlygomis. Aprašomas „Vanago takas“ yra naudojamas Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Operacinės aplinkos kuopos „Vanagas“ taku bei skirtas Lietuvos kariams. LKA KK nepretenduoja į šio tako autorystę. 
Nori išbandyti savo jėgas ? Nori pajusti karių tikrą realybę ? Na ir galu gale pasitikrink koks Tu kietas. Laukiame tavo komandos su 16 dalyvių. 

Tikslas: Išmokyti dalyvius kliūčių įveikimo technikos ir psichologiškai parengti juos veikti sąlygomis, prilygstančiomis ekstremalias sąkygas. Dalyviams, įveikus kliūčių ruožą „Vanago takas“ nustatytu laiku ir anksčiau, suteikiami „Vanago tako“ įveikimo sertifikatai. Dalyviams, kurie buvo diskvalifikuoti dėl sveikatos sutrikimų ir/ar nusižengimų, traumų,  bet praėjo pusę kliūčių ruožo „Vanago takas“, gauna sertifikatą, kuris patvirtina, kad jie dalyvavo kliūčių ruože „Vanago takas“.  Uždaviniai:
Išmokyti techniškai įveikti kliūtis.
Lavinti dalyvių fizines savybes, ugdyti moralines savybes.
Sugebėti įveikti natūralias kliūtis įmituojamo mūšio lauke.
"Vanago takas" duomenys: kurio ilgis 950 m,  sudaro 17 kliūčių. Laikas iki 45 min. 

"Vanago taką" sudaro 17 kliučių: 

 1. Vielų tinklas;
 2. Brasta;
 3. Vielų tinklas;
 4. Šuolis į vandenį nuo lieptelio, dėžės ištraukimas ir sužeistojo nešimas;
 5. Padangų spąstai;
 6. Brasta;
 7. Skersinės;
 8. Medinė siena;
 9. Rąstas-sija;
 10. Vandens kanalas;
 11. Betoninės sienelės;
 12. Šaudymas iš Airsoft šautuvo;
 13. Vandens kliūtys;
 14. Pelkės įveikimas;
 15. Granatų mėtymas;
 16. Tunelis;
 17. Apkasas su skersiniais;

Renkamos grupės nuo 16 dalyvių. Išsamesnę informaciją dalyviams atsiusnčima el. paštu.