STOVYKLA - PAKLIUVUS Į EKSTREMALIĄ SITUACIJĄ „VILKO STIPRYBĖ“  

Stovykla pakliuvus į ekstremalią situaciją:  „Vilko stiprybė“

Pakliuvus į ekstremalią situaciją, kiekvienas asmuo jaučia fizinę ir protinę įtampą. Tokioje situacijoje jūs  turėsite nugalėti keletą, arba ir visus žemiau išvardintus faktorius įtakojančius jūsų išgyvenimą:

 1. Baimę ir nerimą;
 2. Skausmą, ligą ar sužeidimą;
 3. Šaltį;
 4. Karštį;
 5. Troškulį;
 6. Alkį;
 7. Miego stoką;

Stovykloje susidursite ir išmoksite išgyvenimo kriterijus miesto sąlygomis, susidursite akis į akį su nelaimėmis, praktiškai išbandysite vandens išgavimo būdus, maisto gamyba ir paiešką, išmoksite dirbti su žemėlapiu, kompasu ir tai išbadysite praktiškai, taip pat mokinsitės orientavimąsi be žemėlapio. Įrenginėsite saugias pastato patalpas kur ir praleisite didžiąją dalį stovyklos. Susidursite ir būsite išmokinti kaip elgtis su psichologiniais išgyvenimo aspektais.

Data: 2024.10.18/25 dienomis
Stovyklos trukmė - 8 d.

 • Stovykla vyks civilinėje apleistoje vietovėje;
 • Stovykloje gali dalyvautii – 18 + metų;
 • Grupėje – ne mažiau kaip 15, bet ne daugiau kaip 30 dalyvių;
 • Aprūpinimas – bus pateiktas tik registruotiems dalyviams.

 Stovyklos kaina vienam dalyviui – 280,0 € 

Finansai: 
Užsiregistravus 10 dienų laikotarpyje pervedamas negrąžinamas 50,0 € avansas, likusi suma pervedama likus 30 kalendorinių dienų iki renginio pradžios. Organizatorius pasileika teisę koreguoti dalyvių sarašus nesant atliktam avansiniam mokėjimui. Pageidaujantys gali mokėti ir visą sumą iš karto. 
Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke:
LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje Paskirtis nurodome: "Stovykla". Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas, pavardė. Atlikus mokėjimą el. paštu atsiųsti pavedimo kopiją.