Parama Ukrainai  

Parama Ukrainai

Einame toliau, karas dar nesibaigė ir mes esame jo dalis

Iš Ukrainos karinio vieneto gavome prašymą paremti konkrečiomis šiuo metu labai reikalingomis priemonėmis. Dėl suprantamų priežasčių neviešinsime, koks tai karinis vienetas. 
Reikia:
Volswagen Multivan, keleivininis, dyzelis;
Volswagen Multivan, krovininis, dyzelis;
Volswagen Amaroko, dyzelis;
Pulsar Accolade 2LRF XP50 PRO, 2 vnt.; (planuojamas biudžetas ~ 6000 EUR.X 2  12000 EUR) 
 20 radijo stotelių (jau užsakytos, keliauja į LT, tik nėra lėšų apmokėti);  (planuojamas biudžetas - 3000 EUR.) 
Dyzelinis generatorius Hyundai DHY12000SE-3  (10 kW);  (planuojamas biudžetas ~ 5500 EUR.) 
Benzinis generatorius Hyundai HY200 Si;  (planuojamas biudžetas - 700 EUR.) 
Krovimo stotis Eco Flow ELTA Pro (3600 W).  (planuojamas biudžetas ~ 4000 EUR.) 
Reikalingas lėšų biudžetas be transporto priemonių yra 25200 EUR.

Mūsų veiksmai suderinti su Ukrainos karinėmis pajėgomis, Lietuvos ambasada Ukrainoje, konkrečiu kariniu vienetu Ukrainoje ir kitomis reikalingomis institucijomis. Visas priemones gabename savarankiškai į Ukrainą ir perduodame tiesiai karinių vienetų vadovybei be jokių perskirstymo punktų.Nors mūsų projektai nėra tokio masto kaip  „Bairaktar“, tačiau jie tokie pat svarbūs ir vykdome juos iš visų širdies gelmių.  
Kviečiame ir skatiname prisidėti prie paramos ukrainiečių kariams pervedant pinigus į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT767044060008036150, pavedimo skiltyje „Paskirtis“ nurodant „Parama Ukrainai“, juridinio asmens kodas 303342955.
 Didesnę sumą dotuojantiems fiziniams ar juridiniams asmenims pagal poreikį informacijos pateiksime daugiau. 

II etapas: Vykdoma. Padangos - mūsų parama fronte.

Ukrainos kariams labai renkia padangų. Jos ten labai greitai sunaudojams. Karinių sviedinių skeveldros, armatūros kyšantys strypai, aštrūs betono gabalai ir pan.  visų rušių padangoms labai trumpina naudojimo trukmę. Ukrainos kariuomenė turi didelį deficitą visų rušių padangų. Jos gali būti ir ne naujos, bet ne senesnės kaip 5 metai ir dar turi būti pakankamai protektoriaus. Iš Ukrainos karių gavome tokių padangų poreikį ž.ž. Susisiekę su Vaidotu Žala jau gavome ir nugabenome į fronto linijas 28 padangas. Pagarba ir didelis AČIŪ Vaidotui Žala už suteiktą paramą. Taip, šios padangos riedėjo į pergalės vietas Dakare, o dabar smėliukas iš Dakaro dykumos nubyrėjo ant orkų išdaužyto kelio Ukrainoje. Padangos jau sumontuotos ant karinių transporto transporto priemonių. Bet padangų vis dar trūksta, kviečiamės pagalbos.   

I etapas: Užbaigtas - mūsų parama fronte

Jūsų visų suaukotomis lėšomis įsigytos ryšio priemonės jau pasiekė (2022-05-22)  fronte esančius gynėjus. Tikime, kad šios priemonės padės vejant okupantų kariuomenę iš Ukrainos žemės. Šį projektą buvo įmanoma įgyvendinti tik Jūsų visų dėka. Ukraina bus laisva!

2022-05-12 Lietuvių bendruomenė Kopenchagoje pasitiki LKA KK. Ačiū lietuvaičiai už paramą Ukrainai. 
2022-05-06 Krovinys su radijo ryšio priemonėmis (106  radijo ryšio priemonės su papildomais akumuliatoriais ir papildomomis antenomis) jau pasiekė Lietuvą.  Vyksta programavimo darbai. Derinami nugabenimo klausimai. 


Iš Ukrainos karių, ginančių savo valstybę, sulaukėme prašymo dėl radijo ryšio priemonių. Jų panaudojimas leistų užtikrinti informacijos sklaidą, nenutrūkstamą ir saugesnį radijo ryšį karo zonoje.
Reikalinga surinkti suma – apie 13 000 €.
Paramos projektas vykdomas veiksmus derinant su atitinkamomis Lietuvos ir Ukrainos institucijomis.
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas šiam projektui skiria 2300 €.
Kviečiame ir skatiname prisidėti prie paramos ukrainiečių kariams pervedant pinigus į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT767044060008036150, pavedimo skiltyje „Paskirtis“ nurodant „Parama Ukrainai“, juridinio asmens kodas 303342955.
Siekdami neviešinti detalios informacijos, paramos suteikimo ataskaitą pateiksime paramos davėjams asmeniškai.

Karo broliai Ukrainoje su mūsų įranga ir priemonėmis