Parama Ukrainai  

Parama Ukrainai

2 paletės specialių gamyklinių žvakių ir 150 porų avalinės pasiekė Ukrainos 10 kalnų šturmo brigadą "Edelweiss" (The 10th Mountain Assault Brigade "Edelweiss" ). Dėkojame su pagalbą Geralda Žvakių Fabrikas ir PALIŪTIS | Guminiai botai. Už logistiką dėkojame Sakalas Gorodeckis.Milijonai Ukrainos gyventojų yra be elektros, vandens ir šildymo. Agresorius negalėdamas nugalėti Ukrainos kariuomenės mūšio lauke, siekdamas palaužti šią drąsią šalį, naikina Ukrainos civilinę infrastruktūrą. Taika bus pasiekta mūšio lauke, kuomet Ukrainos kariuomenė išstums agresorių iš savo teritorijos. Neapmirškime, kad Ukraina gindama savo laisvę ir nepriklausomybę, kovoja ir už mūsų laisvę, už mūsų ir Europos ateitį. Prisidėkime prie Ukrainos finansiškai padedant įsigyti karinę įrangą ir ginkluotę. Kiekviena auka yra žingsnis Ukrainos pergalės ir taikos link! Ukrainiečiai yra dėkingi už teikiamą paramą. 
Pasveikinę Ukrainos karius ir vaikus su Šv. Kalėdomis ir Naujais metais imamės naujo projekto. Dabar organizuosime bepiločių skraidyklių Mavic 2 Enterprise įsigijimą. Ši poreikį ir modelį esame suderinę su Ukrainos ZSU 10 brigada. Ukrainos kariai konkrečiai šį modelį yra labai gerai įvaldę, lietuviai yra organizavę jiems naudojimosi kursus, turi atsarginių dalių, sėkmingai naudoja mūšio lauke, ... Taip pat skraidykles perduosime tiesiogiai kariniam vienetui, kurie įsipareigos pagal esamą poreikį pateikti vaizdinės medžiagos apie jo sėkmingą panaudojimą. Verslo įmonė, draugų būrys, asociacija ar kita kokia organizacija skraidyklei galės suteikti vardą ir jai uždėti pageidaujamą logo ar šukį. FB šia informaciją dalinamės čia. 
Kviečiame ir skatiname prisidėti prie paramos Ukrainiečių kariams pervedant pinigus į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT767044060008036150, juridinio asmens kodas 303342955. Pavedimo skiltyje „Paskirtis“ nurodant „Parama Mavic2“,

Einame toliau, karas dar nesibaigė ir mes esame jo dalis

2022-09-25 Krovinys Černigove, pas karius. 

2022-09-23 Krovinys iškeliauja į Černigovą. AČIŪ Karoliui Sankauskui.  

2022-09-21 Sveiki, toliau tęsdami paramą Ukrainai turime paruošę kariams specialios avalinės. Ieškome pajėgumo nugabenti 3 paletes į Černigovą. Dviejų standartinių palečių aukštis 2,1 m., trečios aukštis 1,8 m. Viso avalynės - 338 poros.


2022-09-07
  Nupirkome 20 vnt. radijo stočių. Atkeliavo į Lietuvą, organizavome jų gabenimą į Ukrainą. Ukrainos karinis vienetas informavo, kad juos pasiekė pasiekė 20 vnt. radijo stočių.  

Iš Ukrainos karinio vieneto gavome prašymą paremti konkrečiomis šiuo metu labai reikalingomis priemonėmis. Dėl suprantamų priežasčių neviešinsime, koks tai karinis vienetas. 
Reikia:
Volswagen Multivan, keleivinis, dyzelis;
Volswagen Multivan, krovininis, dyzelis;
Volswagen Amaroko, dyzelis;
Pulsar Accolade 2LRF XP50 PRO, 2 vnt.; (planuojamas biudžetas ‒ ~6000 EUR X 2 ); 
20 radijo stočių (jau užsakytos, keliauja į LT (planuojamas biudžetas ‒ 3000 EUR); 
Dyzelinis generatorius Hyundai DHY12000SE-3  (10 kW);  (planuojamas biudžetas ‒ ~5500 EUR); 
Benzinis generatorius Hyundai HY200 Si;  (planuojamas biudžetas ‒700 EUR); 
Krovimo stotis Eco Flow ELTA Pro (3600 W).  (planuojamas biudžetas ‒ ~4000 EUR); 
Reikia lėšų (be transporto priemonių) ‒ 25 200 EUR.

Mūsų veiksmai suderinti su Ukrainos karinėmis pajėgomis, Lietuvos ambasada Ukrainoje, konkrečiu kariniu vienetu Ukrainoje ir kitomis reikalingomis institucijomis. Visas priemones gabename savarankiškai į Ukrainą ir perduodame tiesiai karinių vienetų vadovybei be jokių perskirstymo punktų.Nors mūsų projektai nėra tokio masto kaip  „Bayraktar“, tačiau jie tokie pat svarbūs ir vykdome juos iš visų širdies gelmių.  
Kviečiame ir skatiname prisidėti prie paramos ukrainiečių kariams pervedant pinigus į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT767044060008036150, pavedimo skiltyje „Paskirtis“ nurodant „Parama Ukrainai“, juridinio asmens kodas 303342955.
 Didesnę sumą dotuojantiems fiziniams ar juridiniams asmenims pagal poreikį informacijos pateiksime daugiau. 

Vykdomas II etapas. Padangos ‒ mūsų parama fronte

Ukrainos kariams labai renkia padangų. Jos ten labai greitai sunaudojams. Karinių sviedinių skeveldros, armatūros strypai, aštrūs betono gabalai ir pan. labai trumpina  padangų naudojimo trukmę. Ukrainos kariuomenei  labai trūksta visų rūšių padangų. Jos gali būti ir nenaujos, bet turėtų būti ne senesnės kaip 5 m., su pakankamo storio protektoriaus sluoksniu. Iš Ukrainos karių gavome konkrečią informaciją apie padangų poreikį (žr. žemiau). Susisiekę su Vaidotu Žala jau gavome ir nugabenome į fronto linijas 28 padangas. Pagarba ir labai AČIŪ Vaidotui Žalai už suteiktą paramą. Taip, šios padangos riedėjo į pergalės vietas Dakare, o dabar smėliukas iš Dakaro dykumos nubyrėjo ant orkų išdaužyto kelio Ukrainoje. Padangos jau sumontuotos ant karinių transporto transporto priemonių. Bet jų vis dar trūksta, prašome pagalbos.   

+ veikla

2022-06-14 atsivežėme vieno Ukrainos kario šeimą į Lietuvą. Ačiū  Ramūnui Juknai už operatyvų ir saugų šios šeimos pergabenimą iš karo blaškomos Ukrainos. 

Užbaigtas I etapas ‒ mūsų parama fronte

Jūsų visų suaukotomis lėšomis įsigytos ryšio priemonės jau pasiekė (2022-05-22)  fronte esančius gynėjus. Tikime, kad šios priemonės padės vejant okupantų kariuomenę iš Ukrainos žemės. Šį projektą buvo įmanoma įgyvendinti tik Jūsų visų dėka. Ukraina bus laisva!

2022-05-12 Lietuvių bendruomenė Kopenhagoje pasitiki LKA KK. Ačiū lietuvaičiai už paramą Ukrainai. 
2022-05-06 Krovinys su radijo ryšio priemonėmis (106  radijo ryšio priemonės su papildomais akumuliatoriais ir papildomomis antenomis) jau pasiekė Lietuvą.  Vyksta programavimo darbai. Derinami nugabenimo klausimai. 


Iš Ukrainos karių, ginančių savo valstybę, sulaukėme prašymo dėl radijo ryšio priemonių. Jų panaudojimas leistų užtikrinti informacijos sklaidą, nenutrūkstamą ir saugesnį radijo ryšį karo zonoje.
Reikalinga surinkti suma – apie 13 000 €.
Paramos projektas vykdomas veiksmus derinant su atitinkamomis Lietuvos ir Ukrainos institucijomis.
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas šiam projektui skiria 2300 €.
Kviečiame ir skatiname prisidėti prie paramos ukrainiečių kariams pervedant pinigus į Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke LT767044060008036150, pavedimo skiltyje „Paskirtis“ nurodant „Parama Ukrainai“, juridinio asmens kodas 303342955.
Siekdami neviešinti detalios informacijos, paramos suteikimo ataskaitą pateiksime paramos davėjams asmeniškai.

Karo broliai Ukrainoje su mūsų įranga ir priemonėmis