Montenegro: Salty and Sweet - 660 km.  

Montenegro: Salty and Sweet - 660 km.

1 Diena. Startavom! 46 km. elevation gain 438 m. Montenegro! - Salty and sweet!!! 

3 diena. 69.45 km. elevation gain 1739 m. Apsukų nemažiname!!! Pasiekėme Durmitoro kalnų prieigas. Vasarą pakeitė maloni vėsa, o kraštovaizdis privertė ne kartą nusistebėti! Pakeliui daug kalnuotų sunkumų, tačiau kuomet esame kviečiami į vietinių namus, vaišinami "naminuke", kitais namų gamybos produktais, spėji susipažint su visa šeima tai yra kažkas tokio kas verčia keliaut toliau ir pažint šią šalį. Oras puikus, o dviratūnai keistai ištvermingi! Laukiam ką naujas rytojus mums atneš...

4-5 dienos. Per dvi dienas sukrapštėm vos 60 km. Buvom dingę - sniegynuose!!! Teko panaudoti rezervinę dieną. Pervažiavom skersai Durmitoro kalnyną, aukščiausia vieta kur su dviračiais pavyko užsikabaroti - 1936m. Keliai kalnuose uždayti, bet ne mums! Buvo ir šalta ir šlapia... Visi sveiki!

6 diena. 83 km. elevation gain 1347 m.
7 diena. 38 km. elevation gain 1029 m.Dvi dienos ir visiškai skirtingi pasauliai. 6-ąją dieną palikę kalnų miestelį Žabliak keliavome tolyn šiaurine Juodkalnijos dalimi, vėliau stebėdami stačius Taros kanjono šlaitus mėgavomės lengvai žemėjančiu reljefu ir turkio svalvos upės vandeniu. 6 dienos tikslas buvo nukeliauti į Biogradska gora nacionalinio parko prieigas ir ruoštis sekančios dienos kalnų išūkiams. Po 83 km. vakarop dar spėjome ir vaikštūnų žygelį pasidaryt. 
7-osios dienos rytą saulė kvieste kvietė į kalnus. Bet dėl viso pikto nac. parko darbuotojų paklausiu apie kelių ir trasų būklę kalnuose. Jie kažką prie smilkinio su pirštu pakrapštė inirtingai tikindami, kad nė velnio jūs čia nepravažiuosit, sniego koks metras, viskas uždaryta... spėkit ką mes?! - nu tai aišku važiuojam! Va ir prasidėjo...serpantinai, purvas, vėliau sniegas, šlaitai ir daug sukilimo. Iš 38 km. apie 20 km. teko daryti hike&bike tad judėjimas buvo lėtas ir laabai sunkus..nu ir pravažiavom! - nuovargio, nuotykių ir adrenalino visiems vėl į valias. Miegosis šiąnakt gerai..