Lietuvos vienis  

Pagamink Lietuvos  vienį

Covid-19 stabdo daug veiklų, bet sustoti ir laukti geresnių laikų nevalia. Žygiuose, konferencijose, mokymuose, svečiuose ir šventėse neatlygintinai daliname "Lietuvos vienį". Dabar yra ta proga kada juos galima pasigaminti ir dalinti būsimuose renginiuose. Taigi kviečiame pageidaujančius gaminti Lietuvos vienį sau, draugui, kaimynui, ... Visomis medžiagomis aprūpinsime ir pamokinsime gaminti Lietuvos vienį. Yra galimybė mokintis ir gaminti ir nuotoliniu budu. Registruokitės ir mes su Jumis susisieksime. 

Registracija gamybai 

Vėliava yra vienas seniausių valstybės atributų. Lietuvos valstybės vėliavos ištakos siekia XV a. pradžią. Iš pradžių ji reprezentavo Lietuvos didįjį kunigaikštį, nuo XVI a. antrosios pusės iki XVIII a. pabaigos – Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Valstybės vėliava, kaip ir kitose Europos valstybėse, buvo sukurta remiantis valstybės herbu. Pirmą kartą lietuvių vėliava minima Vygando Marburgiečio kronikoje (1337 m.)
Tikslas: Puoselėti Lietuvos pilietiškumą ir istorinę atmintį paženklindami pasididžiavimą valstybe skatinančiais simboliais - Lietuvos istorinę vėliavą

Informacija apie Lietuvos vienį galite skaityti LKA KK tinklapyje arba LKA KK forume