Kalniškės mūšis 2020-75  

Dviračiais: Kalniškės mūšis 2020-75

ygis dviračiais: Kalniškės mūšis 2020-75
Žygio vedlys: Rolandas, tel. Nr. 869849205, Edukacijos vadovas: Lazdijų Turizmo informacijos centro direktorius Mantas Sabaliauskas
Data: 2020-05-16/17
Vieta: Veisiejai
GPS koordinatės: bus pateikta
Susirinkimo laikas: 08.30 val. Vėliavėlės, isntruktažas.
Žygio pradžia: 09:00 val. Tolerancijos laikas - 0
Žygio tikslas: Kalniškės mūšio istoriją, aktyvus laiko praleidimas. Sudalyvauti Lazdijų rengiamoje Kalniškės mušio paminėjimo šventėje.
Mintis iš Veisiejų pirmą dieną važiuojam į Lazdijus, jungiamės į Kalniškės renginius, važiuojam į Kalniškę ir atgal į Veisiejus. Gaunasi 86 km, bet viskas mums įmanoma. Sekančią dieną Veisiejai Kapčiamiestis aplink ežerus. Žinoma bus ir lankomų objektų. Bus pateikta vėliau. Gyventi Veisiejuose tikrai rastume kur ir pas ką: Veisiejų technologijos mokykloje sporto salėje galima, arba bendrabutis (kaina tikslinama) arba parapijos namai bet ten ribotas keikis lovų. Prie Veisiejų labai faina poilsiavietė jeigu pvz. palapinėse. Kelio būtų visokio didžioji dalis asfaltas, bet būtų ir miško keliukai ir žvirkeliai...
I dieną - Edukacijos vadovas: Lazdijų Turizmo informacijos centro direktorius Mantas Sabaliauskas. Susisrinkimo, nakvynės ir išvykimo taškas - Veisėjai. Važiuojam 20 km iki Lazdijų. Čia pakeliui objektų lankomų nėra. Lazdijuose jungiamės į šventę prie kitų dviratininkų ir vykstam į Kalniškę. Pakeliui sustojam prie Kalniškės miško (mūšio istorija). Tuomet prisijungiam prie šventinio koncerto. Matysim pagal laiką, bet Kalniškėje apie 2 val. pabūnam, galim ir trumpiau. Tuomet pajudame per mišką atgal. Galime užsukti prie Prelomčiškės piliakalnio ir Kryžių bažnyčios, tuomet pasikeistų šiek tiek maršrutas. Po to vykstame prie Buteliūnų piliakalnio ir paskutinis lankomas objektas tą dieną būtų Šlavantų piliakalnis. Vakare Veisiejuose jau veiks grojantis fontanas miesto parke. Planuojamas dienos kilometražas - 86 km.
II diena: Pradedame nuo trumpos ekskursijos po Veisiejus. Tuomet važiuojame buvusio Vainežerio dvaro vietą, Paveisininkų piliakalnį, aplankome Emilijos Pliaterytės kapą, muziejų Kapčiamiestyje. Išvažiuojame iš Kapčiamiesčio ir pro Ilgininkų mišką gamtiniu Ančios žiedo taku sugrįžtame į Veisiejus. Planuojamas dienos kilometražas - 37 km.
I diena: 86 km.žr. paruošta I dienos planą (.jpg)
II diena: 37 km. žr. paruoštą planą ( .jpg)

Žygio sunkumas: vidutinis.
Logistika:
Maitinimas:
Maitinimas:
I diena: 15.00 val. Kalniškėse kareiviška košė. Užkandžiai žygio metu vietos parduotuvėse. Vakare bendra vakarienė visiems žygio dalyviams Veisiejuose.
II diena. Pusryčiai. Bendri visiems dalyviams.
Pasirūpinti mėgstamais vakaro užkandžiais ir gėrimais sau ir draugui.
Nakvynė: Nakvinė Veisiejuose - sprendžiama.
Daiktų sąrašas. Turėti:
1. Tvarkingus dviračius pagal KET
2. Šalmą
3. Prožektorių / ciklopą
4. Atsarginę kamerą dviračiui
5. Tinkamą avalynę ir aprangą, apsauginius drabužius nuo vėjo/lietaus
6. Valgymui skirtus įrankius ir indus (puodelis, šaukštas/ šakutė, dubenėlis ir pan.) pagal poreikį.
7. Higienos priemones
8. Maudymosi reikmenis kas pageidaus.
9. Pirmos med. pagalbos priemones (pagal poreikį)
10. Pinigų smulkioms išlaidoms / lankytiniems objektams
11. Privalomos šypsenos ir vėjavaikiška nuotaika.
Žygis vyks bet kokiu oru.
Žygio pajėgumas 50 dalyvių. Tad nesnausk ir registruokis!
Laukiame Jūsų patvirtinimo apie dalyvavimą iki ketvirtadienio 2020-05-14 atliekant mokėjimo pavedimą po ~ 17€, dar tikslinsime. Kur:
2 d. X 2€ žygio mokestis = 4€
2 d. X5€ maitinimas (Pusryčiai, vakarienė, ++) = 10€.
Nakvynė parapinos namuose - 3€ Dušas. WC, planuojama pirtis.
Mokėjimo paskirtyje nurodykite "Kalniškės mūšis" Rekvizitai 
p.s.Nariai mokantys nario mokestį žygio mokesčio nemoka. Patvirtinimui būtina prisegti deklaracijos F521 išrašą arba sumokėto nario mokestį pavedimo kopiją.


   2020-05-16/17  Registracijos anketa spausti čia: