Žiemos nuotykiai Baltijos jūroj  

Žiemos nuotykiai Baltijos jūroj

LKA KK organizuoja edukacinę išvyką autobusu-keltu "Žiemos nuotykiai Baltijos jūroj". 
Kada : 2018-02-16/18 
Vedlys: dr. Dalia P
Išvykimo vieta: Olandų 21 A, Vilnius Vytauto Didžiojo karo muziejaus karo technikos Vilniaus skyrius
Žemėlapis
"Žiemos nuotykiai Baltijos jūroj" programa: 
1 diena. Ryte išvykstate į Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės – Rygos senamiestį: Rotušė, Juodagalvių namai, Šv. Petro bažnyčia, paminklas Bremeno muzikantams, Nepriklausomybės paminklas, senieji gynybiniai miesto įtvirtinimai ir vieninteliai išlikę vartai, Šv. Jokūbo bažnyčia, senoji pilis bei istorinis miesto centras – Domo katedra ir aikštė. Laisvas laikas. Esant pageidavimui galime apsilankyti autoobilių muziejuje*. Pavakary kruiziniu laivu išplaukiate iš Rygos į Stokholmą. Pramogos laive: diskoteka, barai, gyva muzika, parduotuvė. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse. 
2 diena. Pusryčiai. Ryte atvykstate į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Šv.Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Riterių sala su Riterių bažnyčia, paminklu miesto įkūrėjui J.Birgeriui, apžvalgos aikštelė; senoji miesto dalis – Gamla Stanas ir nepaprastai žavios gatvelės, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, katedra* - vieta, kur karūnuojami karaliai, Turgaus aikštė; lankysite Rotušę*, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai. Esant galimybei galėsite aplankyti populiariausią Skandinavijoje „Vaza“ muziejų*, kuriame eksponuojamas 333 metus jūros dugne išgulėjęs 17 amžiaus karališkas karo laivas. Tie, kurie jau yra buvę minėtose vietose, savarankiškai laiką gali leisti lankydami kitus įvairius ir įdomius Stokholmo muziejus: Junibacken* – muziejų skirtą A.Lindgren knygų gerbėjams ar į Šiaurės šalių muziejų* arba ABBA grupės muziejų*, kuris ypatingai išsiskiria savo interaktyvumu. Pavakaryje išplaukimas iš Stokholmo į Rygą kruiziniu laivu. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.
3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Rygą. Vėliau vykstate trumpai viešnagei į „Latvijos Šveicariją“ – Siguldą. Pasidairysime po Gaujos nacionalinį parką, aplankysime buvusias kryžiuočių ir kalavijuočių pilis, lyno keltuvu persikelsime per Gaujos upę bei apžiūrėsime didžiausią smiltainio Gutmani olą. Po pietų išvykstame link Lietuvos. Vakare grįžtate į Lietuvą.

Vykstame jei iki 2017-12-15 susikomplektuoja 35 ir daugiau dalyvių.
Klausimai, atsakymai LKA KK forume