Valstybė tai Tu

2017-07-06 Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas ir VŠĮ Mūsų vėliavos organizuoja vienu metu nesportinį bėgimą aplink Vilniaus gynybinę siena ir nesportinį dviračių važiavimą Vilniaus miesto istoriją menančiomis gatvėmis. Renginys: Valstybė tai tu. Istorinės atminties išsaugojimo pilietinė akcija.
Kas tai per renginys ? "Valstybė tai Tu", tai istorinės atminties išsaugojimo pilietinė akcija. Ji simbolizuoja, kad mes visi ir kiekvienas atskirai esame svarbi Valstybės dalis, Valstybė be manęs ir mūsų neegzistuotų.
Renginys skirtas simboliškam sostinės ir šalies saugumo sureikšminimui Valstybės dienos proga, taip pat siekiama ugdyti pilietinę savimonę, patriotiškumą, pagarbą valstybei ir valstybingumui. Skatinamas istorinės atminties išsaugojimas. Visi užsiregistravę bėgikai ir dviratininkai gaus dovanų istorinę vėliavą. Bėgikai savo rankomis apneš vėliavą aplink sostinės Vilniaus širdį. Dviratininkai apveža istorinę vėliavą istoriją menančiomis gatvėmis.
Bėgimo trasa - 5 km.
Dviračių trasa - 10 km.
Reikia savanorių kurie padės organizuoti šį renginį. Savanoriai neatlygintai gaus renginio marškinėlius ir kitas motyvacijas. Vykdome jų registraciją. 

Renginio simbolinis startas vyks Daukanto aikštėje, kur dalyvius išlydės LR Prezidentė ir baigsis Valdovų rūmuose.
Jau gauti pritarimai iš Vilniaus m. savivaldybės, kelių policijos, kultūros ministerijos. Renginys derinamas su Prezidentūra, Valdovų rūmais, KAM ir t.t.

Pradedame ieškoti rėmėjų šiam renginiui.
Klubiečių labai prašau iniciatyvos ir pagalbos.
- reiks bėgikų koloną lydėti su dviračiais, dviračiams taip pat duosime vėliavas
- reiks savanorių dalyvių registracijai atlikti
- reiks savanorių bėgimo trasai nužymėti
- reiks savanorių dviratininkų lydėsiančių dviratininkų kolon