per Datvisjvari ir į Kazbeką  

Per  Datvisjvari...

Sveiki,
Planuojamas kalnų žygis Sakartvele iš Omalo miestelio Tušetijos regione per Borbalo, Datvisjvari perėjas, pereisime Khevsuretijos regioną, per Roshka kaimą iki Juta gyvenvietės. Šio etapo trukmė 7-8 dienos, toliau autotransportu pasieksime Stepantsminda miestelį, iš kur lipsime į kalnus.
Viso žygio trukmė iki 17 dienų, su skrydžiu į Tbilisį, atgal, ir poilsio dienomis atvykus į Tbilisį ir prieš skrydį namo. Iš Tbilisio į Omalą džipais išvyksime liepos 5 d..

Žygio Tušetijos ir Khavsuretijos metu eisime pagrindine Kaukazo kalnų ketera, besidriekinančią ~ 3 tūkst m. aukštyje. Šis maršrutas dar yra mažai turistų pažintas, kaip ir regionas - civilizacijos beveik nepaliestas, stebina gamtos grožiu. Žygio metu teks pereiti kelias sraunias upes, kalnų perėjas virš 3000 m aukščio. Jei bus palankios aplinkybės (oro sąlygos ir jei “tilpsime” laiko grafike) pakeliui įkopsime į kelias viršūnes. Apie maršrutą galite paskaityti čia: https://www.caucasus-trekking.com/treks/borbalo .
Preliminarus žygio biudžetas - apie 500 - 600 eurų, plius kelionės į Tbilisį ir atgal išlaidos.
Komandoje bus ne daugiau kaip 10 žmonių. Jei dar nesate kopę į rimtesnius kalnus, žygis šiame Kaukazo regione būtų Jūsų maloni pažintis su kalnais, po kurios, tikėtina, norėsite ir vėl grįžti į kalnus...
Susidomėję prašau rašykite man emailu: gb.ambre@gmail.com.
Gintaras Bagdonas