Mažasis Baltijos kruizas  

Mažasis Baltijos kruizas

                  2013-03-11/16  REGISTRACIJA                       

 1 diena. Ryte išvykstate į Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės – Rygos senamiestį: Rotušė, Juodagalvių namai, Šv. Petro bažnyčia, paminklas Bremeno muzikantams, Nepriklausomybės paminklas, senieji gynybiniai miesto įtvirtinimai ir vieninteliai išlikę vartai, Šv. Jokūbo bažnyčia, senoji pilis bei istorinis miesto centras – Domo katedra ir aikštė. Laisvas laikas. Pavakary kruiziniu laivu išplaukiate iš Rygos į Stokholmą. Pramogos laive: diskoteka, barai, gyva muzika, parduotuvė. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.
2 diena. Pusryčiai. Ryte atvykstate į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Šv.Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Riterių sala su Riterių bažnyčia, paminklu miesto įkūrėjui J.Birgeriui, apžvalgos aikštelė; senoji miesto dalis – Gamla Stanas ir nepaprastai žavios gatvelės, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, katedra* - vieta, kur karūnuojami karaliai, Turgaus aikštė; lankysite Rotušę*, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai. Esant galimybei galėsite aplankyti populiariausią Skandinavijoje „Vaza“ muziejų*, kuriame eksponuojamas 333 metus jūros dugne išgulėjęs 17 amžiaus karališkas karo laivas. Tie, kurie jau yra buvę minėtose vietose, savarankiškai laiką gali leisti lankydami kitus įvairius ir įdomius Stokholmo muziejus: Junibacken* – muziejų skirtą A.Lindgren knygų gerbėjams ar į Šiaurės šalių muziejų* arba ABBA grupės muziejų*, kuris ypatingai išsiskiria savo interaktyvumu. Pavakaryje išplaukimas iš Stokholmo į Rygą kruiziniu laivu. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.
3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Rygą. Vykstame į Rundalę, kur aplankome baroko šedevrą - Rundalės rūmų ansamblį*, suprojektuotą garsaus italų architekto F. B. Rastrelli, sukūrusio ir garsiuosius Ermitažo rūmus Sankt Peterburge. Ekskursija po rūmus-muziejų*: auksinė ir baltoji salės, hercogo ir hercogienės apartamentai, gausybė meno kūrinių. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Vakare grįžtate į Lietuvą