Lietuvos Respublikos istorinės vėliavos

 

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas  dalyvauvo Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo konkurse. Laimėjome konkursą pateigdami bendrą projektą su VŠĮ "Mūsų vėliavos"  „Lietuvos istorinės vėliavos: Lietuvos kariuomenės istorinių įvykių ir datų įprasminimas“ . Rezultatas - pagaminta 100 vnt. mobilių Lietuvos istorinių vėliavų.

Pasiektas minėtoje programoje tikslas suteikia galimybę organizacijoms ir rengių organizatoriams neatlygintinai gauti pagal panaudos sutartį iki 100 vnt.  mobilių komplektų Lietuvos istorinių vėliavų. Manome, kad įstaigų ir organizacijų organizuojamuose renginiuose pasitelkiant vizualines priemones t.y. Lietuvos istorines vėliavas suteiks renginiams gilesnę prasmę ir skatins Lietuvos valstybingumą bei patriotizmo puoselėjima.

Nuoširdžiai dėkoje Krašto apsaugos ministerijai už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą vykdant neviriausybinių organizacijų veiklos programų finansavimo projektus.

Dėl galimo LR įstorinių vėliavų gavimo organizacijoms ir įmonėms pagal panaudos sutartį prašome kreiptis el.paštu: lkakeliautojai@gmail.com , Telefonu +370 698 49205.