Lietuvos vienis  

Pagamink Lietuvos  ir Ukrainos vienį

Žygiuose, konferencijose, mokymuose, svečiuose ir šventėse neatlygintinai dalijame Lietuvos vienį.  Už savo laisvę kovojančiai ukrainiečių tautai paremti pradedame gaminti ir Ukrainos vienį Dabar yra ta proga, kai galima pasigaminti ir dalyti juos būsimuose renginiuose. Kviečiame pageidaujančiuosius gaminti Lietuvos ir Ukrainos vienius sau, draugui, kaimynui... Visomis medžiagomis aprūpinsime ir pamokysime, kaip tai daryti. Yra galimybė mokytis ir gaminti nuotoliniu būdu. Registruokitės ir mes su Jumis susisieksime. 

Data: 2022-03-31 (ketvirtadienis).
Vieta: Vilniaus įgulos karininkų ramovė, Pamėnkalnio g. 13, Vilnius. 
Laikas: 17.45 val. 
Pastaba. Iki 10 dalyvių.

Registracija gamybai 

Vėliava yra vienas seniausių valstybės atributų. Lietuvos valstybės vėliavos ištakos siekia XV a. pradžią. Iš pradžių ji reprezentavo Lietuvos didįjį kunigaikštį, nuo XVI a. antrosios pusės iki XVIII a. pabaigos – Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Valstybės vėliava, kaip ir kitose Europos valstybėse, buvo sukurta remiantis valstybės herbu. Pirmą kartą lietuvių vėliava paminėta Vygando Marburgiečio kronikoje (1337 m.)
Tikslas: puoselėti Lietuvos pilietiškumą ir istorinę atmintį skatinant pasididžiavimą valstybės simboliu - Lietuvos istorine vėliava.

Informacijos apie Lietuvos vienį galite rasti LKA KK tinklapyje arba LKA KK forume.