Atgarsiai apie "Lietuvos kariuomenės atspindžius Vilniaus mūruose"

 

Kietuvos karių asociacija Keliautoų klubas padovanojo Lietuvos kariams ir KAS tarnautojams edukacinę išvyką autobusu "Lietuvos kariuomenės atspindžiai Vilniaus mūruose"
Aistė rašo: Apie ekskursiją norėtųsi pasidalinti įspūdžiais tokiais:
Išties įdomi tokia kombinuota (autobusu+pėsčiomis) organizavimo forma - per tas keturias valandas teko pamatyti ir senamiestį, ir beveik užmiestį, ir iš viršaus "panoraminiais" Senojo Vilniaus vaizdais pasigrožėti, ir vaikštant siauromis gatvelėmis apžiūrėti jose esančias įdomybes. Labai džiugu, kad teko galimybė pirmą kartą išgirsti apie Pietų miestelį, o taip pat - aplankyti Panerių memorialą. Reiktų daugiau apie pastarąjį objektą kalbėti. Pasakotojas - tikrai įsigilinęs į istorijos karinę sritį ir su tuo susijusiomis įvairiomis aplinkybėmis, pasidalino ne tik rimtomis, bet ir įvairiomis "pikantiškomis" istorijomis, pvz. apie protesto vardan klūpomis šv.Ignoto bažnyčioje koncertavusį pianistą. Gal kiek nesutikčiau su vedlio požiūriu į meno žmones :D bet juk kiekvienas turime teisę į savo nuomonę. 
p.s. jei ne viešam publikavimui, manyčiau, kad 4 val. visgi daugokai, nes po to tiesiog klausytojas nebepriima/nesuviškina didelio kiekio naujos informacijos - reiktų bandyti tilpti į 2,5-3 val.Man, kaip buvusiai ir kitose/kitokiose ekskursijose, atrodo, kad sutrumpinti galima būtų atsisakant temų, nesusijusių su kariniu Vilniumi (pvz. žydų kapinės, prie rotušės, apie budelius), nors ir kokių įdomių pirmą kartą girdintiems :)
Dėkinga už suteiktą galimybę susipažinti su kariniu Vilniumi,Aistė 

Artūras J: Laba diena,
Labai norime padėkoti Gintautui Jakštui. Už labai įdomią pravestą ekskursiją, kur buvo pateikta daug įdomios ir naudingos informacijos apie mūsų miestą ir Lietuvos kariuomenę.
 

Sandra S rašo: Labai ačiū už puikią dovaną Lietuvos kariuomenės dienos proga! Ekskursija buvo tikrai įdomi ir naudinga, pasisėmėme naujų žinių ir tuo pačiu smagiai praleidome laiką Darkart dėkojame!