Lietuvos istorija palei Vyslos tėkmę  

Lietuvos protėvių kovų keliais

Misija: Keliaudami po Lietuvą dažnai minime įvairius užkariautojus, niokojusius mūsų žemę, griovusius mūsų pilis ir jas stačiusius. Bet juk ir mūsų protėviai XIII-XV amžiais keliavo, kariavo, gynėsi ir puolė.Tuo labiau, kad didelės baltų (prūsų ir jotvingių) gyvenamos teritorijos XIII amžiuje buvo užkariautos kryžiuočių, taigi krašte netrūko žmonių, kurie dar suprato vieni kitų kalbą. Tokiu būdu LKA keliautojų klubas pabandytų iš naujo atrasti kelius, kuriais vyko lietuviškosios ekspedicijos.

LKA KK pradeda organizuoti dviračių žygį "Protėvių kovų keliais" + bus suitikimai ir su "Nacionaline ekspediciją".
Data 2017-06-22/07-08 
Susitelkimo vieta: Punskas (PL)
Laikas: Bus patikslintas
Pabaiga Gdanskas (PL)
Vedlys: Rolandas

LRT "Nacionaklinė ekspedicija" plaukia su komanda Vyslos upe (Lenkija), o LKA KK važiuoja savo maršrutu dviračiais palei Vyslos upę iki Gdansko. Planuojami keli abiejų grupių susitikimo taškai, įspudžių ir patirčių pasidalinimas kelionės metu.
Preliminarus maršrutas: Seinai-Lomža-Varšuva-Nowy Dvor-Plockas-Vlocavekas-Torūnė-Bygdoščius-Graudensas-Gnievas-Marienburgas-Aistmarės-Gdanskas
Organizavimas
Kelionė organizuojama taip, kad nereiktų stovyklos įrenginėti kiekvieną dieną, tada galima daugiau pamatyti neapsikrovus daiktais, suderinti aktyvesnių ir pasyvesnių keliautojų interesus, turėti rezero dieną dieną esant labai prastam orui. 
Informacija ruošiama, bet:
Susirinkus dalyvių daugiau nei 20 ar 25 svarstysime imti logistinį autobusiuką.
Visi dalyviai bus skirstmi į maitinimo organizavimo komandas. Prie puodų pabūsime visi.
Reikalinga pagalba, savanoriai, bei kitos geros mintys puikiam žygiui organizuoti.
Prašome visų ieškoti šio žygio remėjų. Remėjai gali būti ne tik finansiniai, bet ir kitom priemonėm: maistas, išsiuvinėjimas, apranga, prožektoriai, čipsai
Ekspedicijos trukmė sąlyginai ilga, todėl svarstome galimybę sudaryti sąlygas dalyviams prisijungti ir atsijungti nuo ekspedicijos skirtingu laiku, žinoma suderinus konkrečias datas, vietą, laiką.
Informacija ir registracija LKA KK forume. Būtina registracija. Pasiteiravimui 869849205