Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju

REZIUME: Apibendrinimas iš Lietuvos Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijoje 2016-09-13 įvykusių kursų pilotinio varijanto apie Šeimos veiksmų planą karo atveju:

2016 rugsėjo mėn. 13 d. įvyko pirmieji pilotiniai LKA KK ir Neeilinių mokymai apie šeimos veiksmų planą karo atveju. Diskutavome kaip galėtų atrodyti karas jei vyktų Lietuvoje, kada jau reikėtų evakuoti šeimą, su kokiais sunkumais susidurtume evakuojantis, kaip parinkti evakuacijos vietą ir maršrutą, kad jie būtų įmanomai saugesni kokių priemonių pritruktų pirmiausia ir kokius daigtus reikėtų turėti susikaupus jau dabar, ką reikėtų aptarti ir nuspręsti su šeima iš anksto, kur ir kokios pagalbos sulauksite nusprendus likti.
Susidomėjimas buvo didelis, dalyviams informacija pasirodė naudinga. Kaip ekspertai dalyvavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamneto prie KAM atstovai, Specialiųjų pajėgų kariai, ir t.t. Pilotas pavyko! Recenzijas surinkome, apibendrinome. Sužinojome iš Jūsų, kad reikia ilgesnių mokymų ir daugiau info. Pasitobulinome ir pristatome naują seminarą.

2016-12-10 REGISTRACIJA BAIGTA

Artimiausiu metu paskelbsime naują datą. 

 LKA KK ir "Neeiliniai" organizuoją užsiėmimą-seminarą "Kas jeigu ? ... Šeimos planas karo atveju"
Seminaro vedėjas: Tomas
Seminaro esmė Nors karo tikimybė Lietuvoje maža, tačiau reali. Vokietija, kuriai karo grėsmė dar mažesnė, skatina savo piliečius būti pasiruošusiems nepaprastai padėčiai. Tai kelia siaubą, tačiau tinkamas pasiruošimas sumažintų nerimą ir galėtų išsaugoti gyvybes, jei karinė padėtis susiklostytų. Neeiliniai ir Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas kviečia į seminarą/mokymus šeimoms pasirengti tokiai situacijai.
Aptarsim šiuos klausimus:
- kokie pavojai civiliams kare ir kaip jų išvengti;
- kaip ir kada evakuotis;
- kokias priemones reikia turėti evakuojantis.
Data: 2016-12-10
Seminaro tikslas: per ~ 4 val. pateikti galimus ekstremalių situacijų varijantus, pamokyti, paaiškinti, parodyti veiksmų eigos vykdymo. Dalyviai pasirengs ir sudarys šeimos evakuacijos planą.
Seminaro svečiai: Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamneto prie KAM atstovai
Dalyvių skaičius ribotas (15)
Registracija būtina iki 2016-12-05