Valstybės vienis  

Valstybės vienis

#Valstybės vienis arba kaip mes tai vadiname #Vienybės vėliavėlės - tai Lietuvos valstybės ir kariuomenės simboliai. Jie mus motyvuoja, kuria ryšį su Lietuva, verčia pasitempti. Ypatingai svarbu šiuos simbolius demonstruoti nuolat ir visur. Tuomet jie išliks ilgaamžiai ir toliau vienys Lietuvos žmones. „Vienybės vėliavėlės“ atitinka valstybės patvirtintus etalonus ir yra dalinamos nemokamai. Jas gaminame už Jūsų suteiktą parmą.

AČIŪ UAB "Baltijos arsenalas" už paramą pagaminti 10 000 vnt. Vienybės vėliavėlių.
AČIŪ Krašto apsaugos ministerija už paramą pagaminti 3000 vnt. Vienybės vėliavėlių

Apie vėliavą

Vėliava – simbolis įkūnijantis valstybingumą ir istoriją.

1988 m. susigražinę Lietuvos trispalvę atstatėme ryšį su 1918 m. atkurta Lietuvos valstybe ir jos XX a. istorija.

Tačiau, Lietuvos kultūros ir valstybingumo tradicijos yra tūkstantmetės. Jas atspindi iki pat XVIII a. pabaigos naudota Vyčio vėliava.

Sugrąžinkime valstybei Vyčio vėliavą, su kuria Lietuvos vardas ne tik atsirado pasaulio žemėlapiuose, bet ir tapo išgarsintas plačiausiose Eurazijos erdvėse dar gerokai anksčiau nei nuskambėjo padėkos odės kritusiems Žalgirio mūšyje.

Simboliai “Vienybės vėliavėlėse” atitinka valstybės patvirtintus etalonus. “Vienybės vėliavėlės” pritaikytos masiniam universaliam naudojimui.  “Vienybės vėliavėlės” bus naudojamos ir dovanojamos Kariuomenei ir Valstybei svarbių datų minėjimuose ir renginiuose. Vėliavėlės bus dalinamos nemokamai. 
* viẽnis sm. DŽ, A.Mac vienovė, vienybė: Viẽnis yra matematinis principas ir vienumo pagrindas FT. Vienis, kad ir būdamas visatos harmonijos ir dėsningumo versmė, pats yra neišsemiama begalybė EncIX484.
Palinkėkite sėkmės įgyvendinti šį projektą :) 

Apvažiavę LT dviračiais neatlygintinai išdalinome apie 10000 vnt. mūsų pagamintų Vienybės vėliavėlių. AČIŪ Giedrė AndziulytėMindaugas StiklioraitisLina Mikelytei, Audrius Ilgunas ... padėjote jas pagaminti. Jūs nuostabus. Pradėjome ruoštis ir gaminti sekančių metų žygiams Vienybės vėliavėles. Žinoma, labai džiaugiamės, kad išaugo šių vėliavėlių poreikis ir tuo didžiuojamės. Pajėgumus jas gaminti jau turime, bei vis daugiau dalyvių tai moka ir nori jas gaminti. Dabar ieškome kas galėtų padėti įsigyti medžiagas, t.y. yra ieškome rėmėjų. Tai gali būti ir fizinis ar juridinis asmuo. Pinigai nėra dideli, bet atsižvelgus į vėliavėlių poreikį, visų kaštų padengti mes negalime. Taigi, jei kas sugalvotu prisidėti prie šios veiklos visada laukiame. Taip pat šių vėliavėlių neplanuojame pardavinėti, tik dalinti neatlygintinai mūsų draugams, pažįstamiems ir kitiems geriems žmonėms. Gal kas atsilieps :) Visą šia veiklą organizuojame sananorystės pagrindais. LKA Keliautojų Klubas taigi pradedame dirbti ir laukiame bendraminčių pagalbos.
Skelbiamas visuotinis iššūkis: Pagamink savo 100 Lietuvos vienių!                                                                                       Kaip pagaminti Lietuvos vienį konsultuoja, suteikia pagalbą ir aprūpina medžiagomis LKA Keliautojų Klubas.

Visi deklaravę 2%  gyventojų pajamų mokesčio (GPM)  Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubui gauna iš mūsų simbolinę Vienybės vėliavėlę. Taip, tai nėra finansiškai brangi dovana, bet ji bus s morališkai labai brangi dovana. Kodėl ?

Štai ką apie Vienybės vėliavėles rašo klubo narys Tautvydas:" Didžiuojuosi esąs lietuvis. Ir džiaugiuosi, kad tokių besididžiuojančių tikrai yra nemažas būrys. Tačiau yra ir tokių, kuriems reikia priminti, kad mes esam lietuviai, kad turim vėliavą, kuri kadaise plazdėjo nuo jūros iki jūros. Vėliava yra kur kas daugiau nei tiesiog audeklas su simboliu - tai pagarbos ir vienybės ženklas. Po vėliava burdavosi kariuomenės vedinos vieno tikslo, po vėliava pilyse užsidarydavo gynybai nuo priešų. Su vėliavom džiaugiamės sporto pasiekimais, vėliavą perrišam kaspinu, kai pagerbiam praeities netektis.  

  • Ji dovanojama neatlygintinai tiems, kurie myli Lietuvą, puošia ją tautinę simbolika, bei taip demonstruoja šalies vienybę;
  • Savo rankomis Klubo nariai gamindami šias Vienybės vėliavėles ir dovanodami jas kitiems,  darbais,  o ne žodžiais reiškia pagarbą Lietuvai ir jos istorinei atminčiais; 
  • Jus gaunate per dieną daugiau nei vieną šypseną, nes šalia sustojęs automobilis sankryžoje su pakabinta šia vėliavėle, tikrai maloniai ir draugiškai pasidalins šilta šypsena, nes ant Jūsų automobilio kabo tokia pati Vienybės vėliavėlė;
  •  Perduodame vienybės mintį aplink Jus supantiems draugams ir kolegoms
  • Gerbiame ir prisimename tautinę simboliką