Kariuomenės ir valstybės vienis

2015 m lapkričio mėn. Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas dalyvavo konkurse "Dėl asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo" ir pasirašė su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija dėl asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo 2015 metais sutartį. LKA KK pagal šia sutartį įsipareigoja įgyvendinti programą „Kariuomenės ir valstybės vienis“. Kas tai yra ? Su klubo nariais pagaminsime Vienybės vėliavėles. Norėdami įprasminti ir tinkamai pažymėti Lietuvos ir kariuomenės istorinius įvykius Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo 100-ąsias metines siekiame sukurti ir pagaminti vėliavėlių kurios simbolizuoja Kariuomenės ir Valstybės nedalomą vienybę – Vienį*. 

„Vienybės vėliavėlės“ - tai Lietuvos valstybės ir kariuomenės simboliai. Jie mus motyvuoja, kuria ryšį su Lietuva, verčia pasitempti. Ypatingai svarbu šiuos simbolius demonstruoti nuolat ir visur. Tuomet jie išliks ilgaamžiai ir toliau vienys Lietuvos žmones.

„Vienybės vėliavėlės“ atitinka valstybės patvirtintus etalonus ir bus dalinamos nemokamai.

 Apie vėliavą

 Vėliava – simbolis įkūnijantis valstybingumą ir istoriją.

1988 m. susigražinę Lietuvos trispalvę atstatėme ryšį su 1918 m. atkurta Lietuvos valstybe ir jos XX a. istorija.

Tačiau, Lietuvos kultūros ir valstybingumo tradicijos yra tūkstantmetės. Jas atspindi iki pat XVIII a. pabaigos naudota Vyčio vėliava.

Sugrąžinkime valstybei Vyčio vėliavą, su kuria Lietuvos vardas ne tik atsirado pasaulio žemėlapiuose, bet ir tapo išgarsintas plačiausiose Eurazijos erdvėse dar gerokai anksčiau nei nuskambėjo padėkos odės kritusiems Žalgirio mūšyje.

Simboliai “Vienybės vėliavėlėse” atitinka valstybės patvirtintus etalonus. “Vienybės vėliavėlės” pritaikytos masiniam universaliam naudojimui.  “Vienybės vėliavėlės” bus naudojamos ir dovanojamos Kariuomenei ir Valstybei svarbių datų minėjimuose ir renginiuose. Vėliavėlės bus dalinamos nemokamai. 

* viẽnis sm. DŽ, A.Mac vienovė, vienybė: Viẽnis yra matematinis principas ir vienumo pagrindas FT. Vienis, kad ir būdamas visatos harmonijos ir dėsningumo versmė, pats yra neišsemiama begalybė EncIX484.

Palinkėkite sėkmės įgyvendinti šį projektą :)