Įspūdžiai: Išgyvenimo kursai  

Įspūdžiai: Išgyvenimo kursai

Nauja: Noriu padėkoti instruktoriams už puikų kvalifikacijos kėlimo kursą, naujas žinias ir potyrius. Ko man pritrūko iš kolektyvo, aršesnės konkurencijos ir didesnės kovos dėl prizų, o dėl jų tikrai buvo verta stengtis. Pasiūlymas instruktoriams, kurso metu kursantai patys turėtų paruošti vandenį vartojimui (filtruoti ar virinti). Maudynės turėtų užtrukti ilgiau pvz.: 5 min išbūti panėrus iki smakro, tada nerti ir bėgti į ugnies testą pakeliui susirenkant pirmą sluoksnį.Norėčiau padėkoti savo porininkui. "Stasį, nebūk toks kategoriškas, įsiklausyk į kitų nuomonę, nes kaip parodė aplinkybės jie irgi gal būti teisūs. Jei esi profas kokioje srityje, leisk pasireikšti kitiems, pamokyk juos. Ačiū tau, kad buvai mano porininkas." Pagarbiai,
Girmantas SILIŪNAS (2021-10-10)

Nauja:
Savaitgalis praėjo nerealiai, dėkoju visiems komandos nariams, Jūs nerealūs...Bet ir pati jaučiausi tvirtesnė , negu I lygio išgyvenimo kursuose, tikrai padėjau komandai, dariau viską kad įgyvendinčiau karių sugalvotas užduotys , daug naujos informacijos kurias gavome per mini paskaitėles, įdomu buvo klausyti karių gyvenimo patirties ir žygių nuotykius.O kai reikėdavo varžytis su kita komandą, virė kraujas ir dirbom visi petys į petį , ir pergalė buvo mūsų...Užbūrė naktiniai žygiai , pirmas buvo su žemėlapio gabalėlių, ir komposo pagalbą, reikėjo surasti taškus, pavyko puikiai.Antros dienos naktinio žygio žemėlapį reikėjo per 25 min.nusipiešti patiems ant medžiagos skiautės ir taip pat ateiti į pažymėtus taškus, visą laiką kaifavau...Buvo super, nesvarbu , kad po antro žygio lūžo jėgos, bet atsikėlusi sekmadienį vėl jaučiausi pilna jėgų ir noro išlaikyti egzaminą ....Dabar mintyse kirba mintis: kam to reikia?-O tam kad gyvenimas grįžus namo atrodo gražesnis, kad iš gamtos pasisemiu jėgų, kad įrodau sau kokia vis dėl to esu stipri!!!Įrodau ne vien sau ir kitiems!!!Laukia III lygio išgyvenimo kursai ,aišku, jie bus ne po savaitės, bet 5 paros miške ir vėl nauji iššūkiai ir potyriai...Ačiū vadams Laurynui ir Dariui!!!Pagarba vyrams!!!Pagarbiai Rima M. (2021-10-05)

Nauja: II lygyje prisiminėm ir pakartojom ką išmokom I lygyje, taip pat išmokom ir naujų pamokų, o svarbiausia kad turėjome daug (smagaus) laiko išmoktas pamokas pakartoti ir užtvirtinti praktikoje. Taip pat buvo smagu susitikti su žmonėmis kurie kartu dalyvavo I lygyje, susipažinti su dar nematytas.Na ir be abejo smagu buvo matyti tuos pačius gerus, linksmus instruktorius. Nebuvo labai lengva, bet buvo gerai! Artūras Š (2021-10-05)