Įspūdžiai iš "Minu kartu su tėveliu"  

Įspūdžiai iš "Minu kartu su tėveliu"

Ankstyvą sestadienio rytą susirinke traukiniu stotyje, labai labai skubėdami vos spejame okupuoti traukinį, važiuojantį į Lentvari. Net du vagonai užimti LKA Keliautoju klubo mažųjų dviračio žygio dalyvių ir ju tėvelių. Čiuku čiuku traukinuku ir jau Lentvaris, lipame lauk, o ten pasitinka dar daugiau dalyviu ir lietutis :) Hm...neisgasdina mūsų lietus, vaikai nusiteike karingai, turbut todel ir nustoja lyti! 14 vaikų ir daug tėvelių per puse mieso išsitesusią kolona pajudame link Varnikų pažintinio tako. Vieni mina greičiau, kitiems tai tik pirmasis žygis ir reikia laiko "susidraugauti" su savo dvi-račiu draugu :) Bet tikslą pasiekiame visi! Dviratukus palikę saugoti, grožėdamiesi gamta, pėstute apeiname Varnikų "garbes rata". Tėveliai atsipūtę, vaikus po mišką išbarstė, tik pasiekę pesčiųjų tako pabaiga, pasigenda savo "viščiukų", kurie jau seniai nuskuode prie dviraciu. Žinoma, kad po tokio žygio visi išalkę!! O čia greitas pasidalijimas darbais ir jau vaikai kemsa "karštus šunekus". Tėveliai taip pat nenuskriaudziami, kai kam tenka dar ir vaiku porciją suvalgyti...O gi dar ir jaunavedžiai buvo užpulti ir nureketuoti, saldainių pripylė vaikams net ir į kepešonus :) Ka gavo tėveliai, nutylime...Nepamirštame ir jubiliato Kristijono, tortas netgi su žvakutemis :) Keletas mažiausiųjų dalyvių, skaniai pavalgę ir pakvėpavę grynu oru, pasiduoda dėdei Miegui...Bet traukinukas atgal mūsų nelauks, todėl miname atgal. Visi maršrutą Lentvaris-Varnikiai-Lentvaris (26 km) ir Varnikų pėščiųjų taką (3,5 km) veikia sekmingai!!! O mažieji keliautojai gavo netgi klubo pažymėjimus ir dviratininkų meduolius! AČIŪ!!!“ 

KK narys Jolita

Sveiki,
Labai norim padėkoti už tai, kad priėmėte į savo ratą, kad leidote prisijungti prie Jūsų keliaujant baidarėmis ir dviračiais. Nors dalyvavome tik dviejuose Jūsų rengtuose žygiuose, bet neišdildomi įspūdžiai ne tik vaikams, bet ir mums išliks dar ilgai.Matas vis prisimena kaip pirmą kartą plaukė baidare. Tai turbūt buvo šios vasaros topas, nes ir pirmą kartą miegojo palapinėje, pirmą kartą įlipo į kubilą. Mokykloje piešdamas vasaros įspūdžius, būtent ir nupiešė baidarę ir palapinę :) Labai gaila, kad užmigome ir nesulaukėme mėnulio stebėjimo teleskopu, bet visos kitos pramogos kompensavo tai :) 
Vien tik geri įspūdžiai ir iš dviračių žygio "Mink kartu su tėveliu". Varnikų pažintiniu taku ėjome pirmą kartą, vaizdais grožėjomės visi kartu :) Kai vaikų klausėme kas patiko, atsakymas buvo trumpas: "Viskas!". Kiek laimės suteikė dovanėlės, atšvaitai, lietuviška atributika, liemėnės, valgėme pačius skaniausius hot dog'us gamtoje, o vaikų gauti pažymėjimai papuoš kambario sienas :)Kadangi mūsų žygių patirtis dar labai maža, tai esame viskuo labai patenkinti, viskas labai patiko, mūsų norai išsipildė su kaupu, vien tik geros emocijos :)
Labai ačiū Rolandui ir organizatoriams! Tikimės, kad ir ateityje priimsite į žygius :)
Iki malonaus!
Su pagarba,Vaidas, Rasa, Matas ir Lukas Jasaičiai