Į Jelgavos ledo skulptūrų parką per spirito varyklą  

Į ledo skulptūrų festivalį per spirito varyklą

LKA KK organizuoja autobusinę išvyką į "Į ledo skulptūrų festivalį per spirito varyklą"
Maršrutas:Pakruojis – Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jūrmala Ryga - Jūrmala - Villnius.
Kada: 2020-02-08/09
Vedlys: doc. Dr. Dalia P.
Programa
I diena: 2020-02-08/09 (šeštadienis). Iš Vilniaus vykstame į XIX a. PAKRUOJO DVARĄ*. Tai vienas iš didžiausių iki šių dienų išlikusių dvaro pastatų kompleksų Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą), įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą bei įrašytas į Lietuvos rekordų knygą, kaip didžiausia dvaro sodyba. Dalyvausime pažintinėje ekskursijoje po dvarą, užsuksime į didikų kostiuminę; pakilsime į palėpę, pamatysime retus Lietuvoje arkinius kaminus, o nusileidus į rūsius, pateksime į vienintelį Lietuvoje baudžiavos laikų bausmių muziejų. Užsuksite į kalvę, anglių degyklą. Susipažinus su dvaru ir jo aplinka, užsuksime į Spirito varyklą, kur mėginsime išsiaiškinti jos paslaptis. DVARO SPIRITO VARYKLA* - viena iš unikalių vietų, kurią turėjo dvaras šalia bravoro ir vaistinės. Šioje vietoje pagal sudėtingas technologijas gimdavo spiritas, o iš jo ir kiti itin svarbūs dvarui produktai - trauktinės, užpiltinės, vaistai ir net net paslaptingasis "aqua vitae".
Vėliau vyksime į JELGAVĄ. Atvykę leisimės į trumpą pažintį su miestu: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, pėsčiųjų tiltas, Šv. Trejybės bažnyčios bokštas ir kitos Jelgavos miesto vertybės… Pasigrožėję miestu dalyvausime viename iš mieste organizauojamų populiariausių renginių – LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALYJE*. Teigiama, kad profesionalūs ledo meistrai kasmet sunaudoja apie 70 tonų ledo, kad sukurtų nuostabaus grožio skulptūras. Šių metų tema – Superherojai. Sutemus visos skulptūros apšviečiamos, o aplinkui šventė kuriama muzikos ir pramogų pagalba. Laisvu laiku galėsite pasižvalgyti po ledo karalystę, susirasti jums labiausiai patinkantį herojų ar tiesiog mėgautis šeimininkų paruoštomis pramogomis. Vėlai vakare vykstame į viešbutį Jūrmaloje (arba Rygoje).
II diena: Pusryčiai. Jei suderinsime nakvynę Jūrmaloje, gali būti, kad ryte bus galimybė pasinaudoti viešbučio SPA centru. Pageidaujantys galės valandėlę pasimėgauti Baltijos jūros pakrante. Apie 11 val. išvyksime į Rygą. EKSKURSIJA RYGOS MIESTO SENAMIESTYJE: Rotušė, Juodagalvių namai, Šv. Petro bažnyčia, paminklas Bremeno muzikantams, Nepriklausomybės paminklas, senieji gynybiniai miesto įtvirtinimai ir vieninteliai išlikę vartai, Šv. Jokūbo bažnyčia, senoji pilis bei istorinis miesto centras – Domo katedra ir aikštė. Laisvas laikas. Vakarop išvykstame link Lietuvos. Vakare apie 21 val. grįžimas į Vilnių
Pastaba: objektų eiliškumas ir jų lankymas bus tikslinamas patvirtinus kelionę, t.y. susirinkus ne mažiau kaip 35 žmonių grupei.
Daugiau info, klausimai atsakymai, dalyvių sąrašas
Kaina: 99 €.
Į kainą įskaičiuota: autobuso nuoma ir kuras, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai, nakvynė viešbutyje, pusryčiai, ekskursija po Pakruojo dvarą, edukacinė progrma Pakruojo spirito varykloje, bilietas į Jelgavos ledo skulptūrų muziejų.
 Renkame pavedimu po 49€ avansą. Kitus pinigus rinksime autobuse. LKA KK nariai mokantys nario mokestį perveda po 44€
Pinigus prašome pervesti į Lietuvos karių asociaciją Keliautojų klubas atsiskaitomąją sąskaitą iki 2020-01-15 arba susirinkus dalyviams iki anksčiau nustatyto termino.
Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke:
LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje "Paskirtis" Nurodykite "Ledo festivalis" Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas.