Bundanti Nėris, Verkianti uuola, beždžionių tiltas  

Bundanti Neris, Verkianti uola, beždžionių...

 

 Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoja pesčiųjų žygi aktyvų ir pažintinį poilsį visai šeimai "Bundanti Nėris, Verkianti uola, beždžionių tiltas, galu gale pavasaris". 
Kas? Edukacinis pėsčiųjų žygis "Bundanti Neris, Verkianti uola, beždžionių tiltas, galu gale pavasaris" subalansuotas vaikams, bet tinka ir suaugusiems.
Kada? 2019m. gegužės mėn. 1 d. (trečiadienis) 
Kur? Nemenčinės raj.Nemenčinės autobusų stotelė prie Kultūros centro. GPS 54.846107.25, 25.465064  
Laikas: 08:00 val. Vilniaus AS , 9 aikštelė
Išvykimo laikas: 08:20 val. Išvykstame: 08:20 Švenčionių autobusu iki st. Nemenčinės. Į autobusą galima įsėsti 8:40 Antakalnyje, Nemenčinės st., kur stoja priemiestiniai autobusai, bilietas ~1.5€).
Žygio pradžia: 9.30 val. 
9.30 val. (laikais gali keisti, atsižvelgiant į dalyvių atvykimą į pradinį taška).
Maršrutas: Nemenčinė – ež. Gėla – Raudondvaris – Liucionys (patikrinsime „Beždžionių tilto“ būklę) – Šventą Skališkių olą (šventas vanduo) – Skališkių mšk. (aukštuma, vaizdai į Neries slėnį) – Mazelėnai, Rėva – Santakos sodai – Santaka GŽ st. 
Kilometražas 19 km. 
Gryžtame: 17:45 traukiniu iš Santakos (Vilniuje 18:25, bilietas 2.45€).
Vedlys Gintaras Masiulis
Maitinimas:pietūs – karštas maistas (kareiviška košė). Su savimi turėti: Vanduo, ne mažiau kaip 1,5l. kiekvienam, sumuštiniai, užkandžiai pagal poreikį ir draugui. 
Apranga, priemonės: pietūs – karštas maistas (kareiviška košė). Su savimi turėti: Vanduo, ne mažiau kaip 1,5l. kiekvienam, sumuštiniai, užkandžiai pagal poreikį. Savo puodelį, lėkštę ir didelį šaukšta 
Programa:
Žygio pradžia iš Nemenčinės centro (autobusų stotelė). Judėsime link Gėlos ežero. 1 sustojimas prie Gėlos ež. arbatos, kavos gėrimas, užkandžiai. Toliau keliuku palei Gėlaičio ež. Link Raudondvario. Raudondvaryje apžiūrėsime Parčevskių dvaro bravoro pastatus. Iš Raudondvario judėsime į Liucionis. Pakeliui į Liucionis sustosime p. Janinos sodyboje, 2 sustojimas (~300 m nuo Stripūnų ež.). Iš Liucionių judėsime Beždžionių tilto link. Patikrinsime tilto būklę. Pietų vieta: GPS koordinatės: 54.870467, 25.571995 . Toliau Šventoji Skališkių Ola. Nuo Šv. Olos – Neries kranto skardžiu aukštyn. 
Pietūs – pasirinksime vietą pietums su nuostabiu vaizdu į Neries slėnį. Bus kuriamas laužas ir verdama kareiviška košė. Taip pat tai ką turėsime pasiėmę su savimi. Sustojimo vietoje, kol bus patiekiama kareiviška košė, pasiskirstyme į komandas ir blitz orientavimosi vietovėje varžybos. Komanda (asmenys) nugalėtoja gaus prizus.
Toliau judėsime, pro Mazelenus (kai kur vadinamus Mažiulėniškės), Rėvą, miško keliu (~3 km) iki Santakos sodų.
Pasieksime Žeimenos ir Neries santaką (kelionės tikslą). Iki Santakos GŽ stotelės ~1 km. 
Per žygį neskubėdami, besiilsėdami planuojama nueiti ~19 km. Žygio pabaigoje dalyviai bus apdovanojami pažymėjimais, įsiamžinsime bendroje nuotraukoje, aptarsime ateities žygius.
Vaikai dalyvauja kartu su tėvelių pagalba.
Dalyvio mokestis: Vaikui - 5 € Suaugęs 6 €
Registracija - spausti čia
Gerb. dalyviai prašau patvirtinti savo registraciją atliekant mokėjimo pavedimą. Mokėjimo rekvizitai čia.Mokėjimo paskirtyve nurodykite "Bundanti Nėris, Verkianti uola, beždžionių tiltas, galu gale pavasaris" Svarbu: Atlikus mokėjimą, jį atsiųsti šiuo el. paštu: lkakeliautojai@gmail.com 
Jei planuojate nebedalyvauti, prašau informuoti. 
Registracija - spausti čia 

Pinigus prašome pervesti į Lietuvos karių asociaciją Keliautojų klubas atsiskaitomąją sąskaitą.
Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke: LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje "Bundanti Nėris" " Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas.