Aktyvus poilsis Slovakijoje visai šeimai

 LKA KK organizuoja ""AKTYVUS POILSIS SLOVAKIJOJE: visai šeimai
Kada: 2016-07-5/10
Vedlys - dr. Dalia P (taip , ta pati kuri parašė knygą "Slovakija"
Stovyklos trukmė: 6 dienos
Maršrutas: Vilnius – Stara Lesna – Aukštieji Tatrai – Demanovo urvai – Žemieji Tatrai – Bešenovas – Štrebske pleso – Pieninų nacionalinis parkas - Vilnius. Liko tik 15 vietų :) Preliminari programa (ji gali koreguotus atsižvelgiant į amžiaus grupes ar poreikius):

 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Susipažinimas, žaidimai. Atvykimas į nakvynės vietą. Įsikūrimas. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose.
2 diena. Pusryčiai. Žygis į Aukštuosius Tatrus. Esant galimybei vasaros *rogutėmis leisimės kalno šlaitu. Vėliau kopsime į kalnus. Bus organizuojami skirtingo sudėtingumo žygiai pagal amžių ir norus. Dalį kelio įveiksime *keltuvais, dalį – keliausime savomis kojomis. Grožėsimės atsiveriančiomis panoramomis, mokysimės pažinti gamtą, susipažinsime su gyvenimo kalnuose ypatumais. Vakare pageidaujantys gali dalyvauti nacionalinėje vakaronėje **Koliboje. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose.
3 diena. Pusryčiai. Išvyka į *stalaktitų-stalagmitų urvus. Žygis Žemuosiuose Tatruose: pageidaujantys galės keltis *keltuvais ar dalį kelio keliauti pėstute. Grožėsitės kalnų panoramomis, nuostabia augalija ir kraštovaizdžiais. Maudynės *Bešeniovo arba *Tatralandijos terminiuose baseinuose. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose.
4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Slovakijos rojų. Žygis su kliūtimis – tilteliai, kopėčios, upeliai ir kriokliai. Vėliau vykstame į Pieninų nacionalį parką: plauksime *plaustais Dunajeco upe, grožėsimės natūraliais kraštovaizdžiais. Pageidaujantys galės dalyvauti **piknike – vakarienėje, kurios metu paragaus nacionalinių patiekalų. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje.
5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Štrebske pleso kurortą. *Keltuvu arba pėstute pasikeliame iki Chata pod Soliskom. Po to pėstute kopiame į Predne Solisko viršukalnę. Krikštynos. Pasivaikščiojimas ir poilsis prie Štrebske ežero. Antroje dienos pusėje vykstame į *Spiš pilį – tai vieni didžiausių Vidurio Europos pilių griuvėsiai. Vakare grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje.
6 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Lietuvos. Vėlai vakare – naktį – grįžimas į Lietuvą.