Pabėgimas i Varšuva  

PABĖGIMAS Į KALĖDINĘ VARŠUVĄ!

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoja kelionę autobusu "PABĖGIMAS Į KALĖDINĘ VARŠUVĄ!"
Kada:
 2022-12-10/11
Susirinkimo laikas 04:00 val.
Susirinkimo vieta: Avia Solutions Group Arena (Siemens)
Google maps - Google maps - spausti čia
Vedlys: dr. Dalia Prakapienė
Programa:
1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus link Varšuvos. Pažintį su Lenkijos sostine pradėsime nuo Lenkiškojo Versalio - Vilanovo rūmų lankymo*. Didingi baroko rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II, kurio dėka rūmai ypatingai išgražinti. Rūmus supa didžiulis, net 45 hektarus užimantis, parkas. Vėliau vykstame į Varšuvos centrą. Lankotės interaktyviajame Koperniko* muziejuje. Jis bus įdomus tiems kas nori susipažinti su gamtos dėsniais, su stichiniais gamtos reiškiniais, tyrinėti žmogaus kūno dalis ar pagroti lazerine gitara, ir kt. Tiems, kas nenorės keliauti į muziejų pasiūlysime laisvu laiku pasivaikščioti Lazenkų parke, pasidairyti Universiteto bibliotekos prieigose ar tiesiog pasimėgauti „apsipirkimo“ malonumais. Vakarą tęsime Varšuvos senamiestyje, kuris visiškai atkurtas buvo po II pasaulinio karo ir šiuo metu yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III koloną, Karališkuosius rūmus, Šv. Jono katedrą, kurioje palaidotas paskutinysis Abiejų Tautų Respublikos karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis, Turgaus aikštę su spalvingais įvairiai dekoruotais namais, miesto simbolį – Undinę, išvysite XVI a. miesto įtvirtinimų dalį – Barbakano gynybinę sieną. Laisvu laiku pasimėgausite šurmuliuojančia šv. Kalėdų muge Varšuvos senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai. Vystame į Lenkijos žydų istorijos muziejų POLIN*. 2016 metais muziejui buvo skirtas prestižinis apdovanojimas – muziejus buvo išrinktas geriausiu 2016 metų Europos muziejumi. Jame naujausių technologijų dėka, galėsite keliauti laiku ir susipažinti, kaip atrodė beveik 1000 metų trūkusi Lenkijos žydų istorija – nuo momento kai žydai atvyko į dabartinės Lenkijos teritoriją iki dabartinių laikų, paženklintų siaubinga žydų drama II pasaulinio karo metais. Vėliau grįšime į Varšuvos senamiestį. Pageidaujantys galės apsilankyti Karalių rūmuose*, kurioje rezidavo Lenkijos-Lietuvos valdovai. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame link Lietuvos. Grįžimas vėlai vakare (tikimės iki 24 val.).
Kaina: 125 €
Į kelionės kainą įskaičiuota: autobuso nuoma, kuro ir kelių mokesčiai, nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais, kelionės organizavimo išlaidos.
Mokamiems objektams papildomai turėti apie 40 eurų (suaugusiems), apie 30 eurų (moksleiviams).
Negrąžinamą avansą pervesti 75 €. Likusią dalį rinksime grynais autobuse.
Pinigus prašome pervesti į Lietuvos karių asociaciją Keliautojų klubas atsiskaitomąją sąskaitą
Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke:
LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje "Varšuva" Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas.