Saremo salos

LKA KK organizuoja edukacinę išvyką autobusu "Saremo salos".
Kada : 2018-10-6/7 (šeštadienis/sekmadienis)
Vedlys: dr. Dalia P
Išvykimo vieta: Bus patiksinta
Išvykimo laikas: 04.00 val.
"Saremo salos" programa:
1 diena. Labai anksti ryte 4 val. Išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Virtsu uostą. Keltu keliatės į Muhu saloje esantį Kuivastu uostą. Ilgiausiu Pabaltijyje grįstu keliu-pylimu važiuojate iš Muhu į Saremos salą. Esant gražiam orui pažintį su sala pradėsime nuo žygio Koigi gamtiniu pažintiniu taku (ilgis apie 5 km). Takas tęsiasi per didžiausias Saremos salos pelkę. Vietiniai gyventojai pasakoja, kad pelkės ežere paslėpti lobiai, tad gal pavyks ir juos atrasti. Vėliau pro *Anglos vėjo malūnų kompleksą vykstame link Pangos skardžio. Esant galimybei trumpam stabtelėsime saremeietiškų garstyčių degustacijai. Pažintinę ekskursiją baigsime besigrožėdami nuostabiu gamtos kūrinius, vienu aukščiausiu Pabaltijo šalyse – 21,30 m aukščio Pangos skardžiu. Vakare atvyksime į viešbutį Kuresarėje.
2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Kuresarę ir *Kuresarės pilies lankymas. Apžiūrite miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, Svarstyklių namus.nPo pietų vykstame link Virtsu uosto sustodami apžiūrėti Kali meteoritinį kraterį. Persikėlus į žemyninę dalį kelionė per Estiją, Latviją link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.
Biudžetas:
Į kelionės kainą įskaičiuota:
Autobusas, kelių mokesčiai ir kitos su autobusu susijusios paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas, kelto rezervavimas, kelto bilietai keliaujanties į/iš Muhu salos; 1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje, su baseinu, sauna ir sporto sale; bilietai į visus mokamus objektus: ekskursija su gidu Kuresarės pilyje, Anglos vėjo malūnai, garstyčių degustacija. 

Daugiau informacijos LKA KK forume.

Foto: Rima Viniarskaite©2018