Pirmos pagalbos kursas vaikams  

Pirmos pagalbos suteikimo kursas vaikams

Programos tikslas

 Išmokyti dalyvius atpažinti pavojingas būkles ir kreiptis pagalbos, supažindinti su pagrindiniais pirmosios pagalbos principais, išmokyti stabdyti kraujavimą iš nosies ir teikti pagalba esant įdrėskimams, nusibrozdinimui. Supažindinti su pagrindiniais saugaus elgesio principais.

Aktualumas

1-5 klasių moksleiviai tampa savarankiškesni ir mažiau prižiūrimi nei buvo darželyje. Mokykloje vaikai nėra be perstojo stebimi ir pertraukų metu gali atsitikti nelaimė, kurios metu šalia gali nebūti suaugusio. Todėl vaikai turi mokėti atpažinti pavojų ir galimai pavojingas situacijas, mokėti atpažinti pavojingas sveikatos būkles, prireikus iškviesti pagalbą, įvertinti savo galimybes ir kreiptis pagalbos į suaugusius. Taip pat turi mokėti atlikti elementarius pirmosios pagalbos veiksmus, norėti padėti sau ir kitiems. 

Programos uždaviniai

  • Supažindinti dalyvius su saugaus elgesio principais.
  • Išmokyti atpažinti sveikatai ir gyvybei pavojingas būkles ir kreiptis pagalbos.
  • Supažindinti dalyvius su pagrindiniais pirmos pagalbos principais.
  • Teoriškai ir praktiškai išmokyti stabdyti kraujavimą iš nosies, teikti pagalbą esant įdrėskimams, nubrozdinimams.

Programos turinys

Programos trukmė: 2 akademinės valandos, iš jų 1,5 praktynių mokymų ir 0,5 teorijos pagrindai.

  • Sveikatai ir gyvybei pavojingos būklės
  • Pagalbos telefono numeriai, kaip tinkamai jais naudotis
  • Kraujavimo iš nosies stabdymas
  • Pirmoji pagalba įsidrėskus, nusibrozdinus 

Organizavimas

Paruoštos dvi programos: 1-2 ir 3-5 klasių moksleiviams. 
Susirinkimo vieta Vilniuje: Vilniaus karininkų ramovė, Pamėnkalnio g. 13
Susirinkimo vieta Kaune: Kauno karininkų ramovė, A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas - spausti čia 
Susirinkimo vieta Klaipėdoje: Klaipėdos karo prievolės centras, Vytauto g. 5, Klaipėda. - spausti čia
Kaina - 12 € dalyviui - vaikui. Vienas iš tėvelių gali dalyvauti kartu su vaiku. Tėveliams mokestis neskaičiuojamas. Lektorius: Tomas Gurskas, Aleksandra Kutyreva, skubios medicinos pagalbos paramedikė, pirmosios pagalbos instruktorė, Paramedikų asociacijos narys. Renkamos grupės iki 20 vaikų - dalyvių. Vaikų - dalyvių tėveliai gali dalyvauti pagal pageidavimą. Tėveliai mokesčio nemoka.

Priimami užsakymai ir uždaros grupėms PMP kursams organizuoti. Atvykstame į bet kurį miestą Lietuvoje. Minimali dalyvių grupė - 16 dalyvių. Skambinti : +37069849205
Registracijai atlikti spausti žemiau "Registracija"   

Atsiliepimai

Labai geri pirmosios pagalbos kursai vaikams. Paliko neišdildomų įspūdžių. Nuostabiausia tai,kad kiekvienas vaikas viską galėjo išbandyti praktiškai. Kursai informatyvūs ir nenuobodūs ypač kai juos veda šaunūs paramedikai Irina ir Tomas. Gauti diplomai sužavėjo ne vieną. Ačiū. Renata Mileškienė 2020-02-29

Mums labai patiko PMP kursas, buvo labai naudingas tiek vaikui, tiek tėvams. Puiku, kad viską galėjo pabandyti praktiškai atlikti. Ačiū. Onutė 2020-02-11. 
Noriu padekoti Jums uz tokius saunius kursus. Lektoriu draugiskumas ir sugebejimas dirbti su vaikais mane suzavejo. Iki paskaitos niekaip negalejau isivaizduoti kaip seksis vaikams issedeti 3 val, bet laikas praejo tiesiog nepastebimai. Aciu lektorems. Jus labai nuosirdzios, tad vaikai jus tuoj pat pamilo  Labai patiko, kad isdescius viena tema, yra daromas apibendrinimas ir tik tada keliaujama prie kitos temos. Dziugu, kad paskaita buvo labai dinamiska ir itraukianti vaikus. Pertraukeles buvo labai laiku. Po pertraukeliu vaikai vel galedavo susikaupe idemiai klausytis.
As jums labai dekinga, kad mano ir kitu teveliu vaikai jau gales tiek daug padeti esant kritinei situacijai. Egle Š 2020-02-01
sveiki, buvo super, viršijote lūkesčius, labai įdomiai pateikta informacija, puiku, kad vaikai skatinami išbandyti visas veiklas praktiškai, jau savaitę po mokymų ir namie dar esame tvarstomi. Aš asmeniškai irgi sužinojau naujų dalykų apie kuriuos nebuvau niekada girdėjusi,nors pirmosios pagalbos mokymai buvo išklausyti, tik gaila praktinių užsiėmimų neturėjome jokių,ar skatinami praktiškai išmėginti nebuvome. Labai rekoemnduoju pasilikti tėvams su savo vaikais kartu. Gytė:
daug sužinojau naujų dalykų ir mokėsiu suteikti pagalbą sau ir savo draugams. Puikiai praleistas laikas.
Fainiai, kad galėjom piešti ant tvarsčių ir juos parsinešti namo. Inga K 2020-02-01
Kursas buvo labai naudingas ir labai patiko tiek 4-okei dukrai, tiek kartu dalyvavusiam tėveliui. Rekomendavau visiems draugams. Būtų PUIKU kviesti vaikus pilnomis klasėmis, manau daug kas susidomėtų. Agne S 2020-02-01