Pėsčiųjų žygis ekstremaliomis sąlygomis  

Pėsčiųjų žygis ekstremaliomis sąlygomis

Pėsčiųjų žygis ekstremaliomis sąlygomis. Ar norite žygiuoti kartu su mumis ir mėgautis pačia nuostabiausia patirtimi ir tai išbandyti ekstremaliomis sąlygomis? Jeigu taip, tuomet mes kviečiame jus dalyvauti mūsų organizuojamame žygyje kuriame reiks ne tik žygiuoti, bet ir įveikti daug užduočių kurios jums suteiks praktikos ateityje, įvykus kokiai nenumatytai situacijai kur turėsite evakuotis iš savo namų, gyvenvietės ar miesto. Mūsų siekiamybė: Po žygio dalyviai turi žinoti, mokėti, gebėti ekstremalių situaciju metu (gamtos kataklizmos, stichinės nelaimės, karo padėtis) mobilizuoti savo šeimą į saugią vietovę.   Žygiai bus pritaikyti prie ekstremalių sąlygų, išbandysite mūsų rekomendacijomis savo pačių susidėtus daiktus, praktiškai išmoksite, pasigaminti maistą, pastogę, orientuotis vietovėje su kompasu ir žemėlapiu.    

 1. Žygio trukmė - 24 val, apie ~35 km (laikas gali kisti nuo grupės dydžio)
 2. Data: 2024-09-14/15
 3. vietovė – Vilniaus raj.
 4. Kurso dalyviai – iki 30 dalyvių ne jaunesni kaip 18m ir nemažiau 20 dalyvių.
 5. Aprūpinimas – tik registruotiems dalyviams,
 6. Teorinės ir praktinės paskaitos – teorija 4 val, praktika 20 val
 7. Kurso kaina – 110,0 €. vienam dalyviui.
 8. Kurso temos:
 • Maisto gamyba;
 • Ugnies išgavimas;
 • Vandens išgavimas;
 • Laikinojo būsto įrengimas iš esamų ir pagalbinių priemonių;
 • Topografijos pagrindai;

Šio kurso programos ir legendos nuspręsta neviešinti. Ją suteiksime tik kurso dalyviams.
Finansai: 
Užsiregistravus 10 dienų laikotarpyje pervedamas negrąžinamas 30,0 € avansas, likusi suma pervedama likus 30 kalendorinių dienų iki renginio pradžios. Organizatorius pasileika teisę koreguoti dalyvių sąrašus nesant atliktam avansiniam mokėjimui. Pageidaujantys gali mokėti ir visą sumą iš karto. 
Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke:
LT76 7044 0600 0803 6150
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas
Juridinio asmens kodas: 303342955
Mokėjimo pavedime grafoje Paskirtis nurodome: "Ekstremalus žygis". Jei mokate už kelis asmenis, nurodykite papildomai už ką: Vardas, pavardė. Atlikus mokėjimą el. paštu atsiųsti pavedimo kopiją.