Skirkite 1,2% GPM LKA keliautojų klubui

Prisidėkite prie klubo veiklos vystymo!

Pasinaudokite vienu efektyviausių būdų paremti Lietuvos karių asociacijai Keliautojų klubą ir skirkite 1,2% savo GPM mūsų veiklai.

Mes be galo džiaugiamės, jog turime teisę gauti 1,2% GPM. Turėdami papildomų lėšų mes galime daugiau! Turime galimybę gerinti edukacinių kelionių organizavimą, įsigyti kokybišką kelionėms skirtą inventorių, organizuoti pageidaujamus ir mėgstamus kursus, seminarus, užsiėmimus ir dar daugiau!

Mūsų organizacijos kolektyvas yra kupinas įvairiausių sumanymų, todėl Jūsų palaikymas yra labai svarbus norint juos realizuoti. O apie gautos paramos panaudojimą skelbsime viešai šioje svetainėje.

Šiek tiek informacijos:

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki 2019 m. gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą.

Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums.  Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 1,2 %, pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui reikia užpildyti nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR 0512 v.2 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Kaip?

pirmiausia, formos pildymui Jums reikia žinoti:

Paramos gavėjas -  Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas

Gavėjo kodas – 303342955

Paramą galite skirti dviem būdais:

1.Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą (02 versija) internetu.

Siūlome naudotis instrukcija:

2.Užpildant FR0512 formą (02 versija)  ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čiaDėmesio! Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

Žemiau galite atsisiųsti ir atsispausdinti pildymo formą, bei pavyzdį kaip ją užpildyti:

Iš anksto dėkojame Jums už paramą!

Didelis AČIŪ visiems, kurie LKA Keliautojų klubui skyrė ir dar skirs dalį savo 1,2% GPM.
Visiems, 2016 metais parėmusiems Lietuvos karių asociaciją Keliautojų klubas dovanojame simbolinę vienybės vėliavėlę, meilės savo šaliai simbolį, kurį savo rankomis klubo nariai gamindami perduoda vienybės mintį. Juk kaip klubo narys Tautvydas yra pasakęs: „Vėliava yra kur kas daugiau nei tiesiog audeklas su simboliu - tai pagarbos ir vienybės ženklas.“.

Būkime vieningi!  

Lietuvos karių asociacijai Keliautojų klubas

Kur mes panaudojame 1,2% GPM ?

Klubas už Jūsų suteikiamą paramą ir Jūsų skiraimus 1,2 procentus GPM Klubo naudai įsigijo sekantį keliavimo inventorių (žr. žemiau).  Primename, kad Klubo nariai mokantys nario mokestį šiuo inventoriumi gali naudotis neatlygintinai. 

Kates Grivel G10 C 

 Kates Grivel G12 NM

Virvė Beal Joker 9,1  60 m. 

 

2 vietų palapinė Marmot  Eclipse Tunnel

3 vietų palapinė Marmot  Thor Terra

Dujinis degiklis

Sulankstomos lovytės 20 vnt. 

Radijo stoteles 4 vnt. 

GPS seklius 10 vnt. 

12 l termosai 3 vnt. 

Šalmas Petz Elios