#Varšuvos mozaika

LKA KK organizuoja edukacinę išvyką autobusu "Varšuvos mozaika". 
Kada : 2017-12-02/03 (šeštadienis/sekmadienis)
Vedlys: dr. Dalia P
Išvykimo laikas: 03.00 val.
"Varšuvos mozaiks" programa: 
1 diena. Labai anksti ryte (3 val.) išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą. Vykstame į Koperniko mokslo centrą* - muziejų. Interaktyviu būdu galėsite susipažinti su mus supančiais reiškiniais: tornadu, žemės drebėjimu ar kitomis gamtos stichijomis. Besidomintys biologija ir aplinkosauga galės tyrinėti žmogaus kūno dalis, pasitikrinti savo fizinę būklę ir palyginti ją su laukinių gyvūnų savybėmis. Detektyvas Viktoras Fotonas lankytojus vedžios po kriminalinį pasaulį, padėdamas jiems atskleisti keistų Šviesos miesto nutikimų paslaptis. Eksperimentų pagalba bus paaiškintos optines iliuzijas. Pristatomi svarbiausi žmonijos pasiekimus; galėsite pastatyti tiltą pagal Leonardo da Vinčio projektą, tapti archeologais, kasinėjimams naudojančiais robotus arba daugiau sužinoti apie energijos šaltinius. Norintieji galės atrasti meną ir muziką, skaitydami uolų raižinius arba grodami lazerine gitara. Lankytojams bus suteikta galimybė perstatyti Varšuvą taip, kad joje visiems būtų malonu gyventi. Šiuolaikinių technologijų dėka Koperniko Dangaus planetariume žiūrovai galės susipažinti su kosmoso paslaptimis bei organizmais nematomais plika akimi, gyvenusiais prieš milijonus metų ir kt.
Aplankius Koperniko mokslo centrą – vakarinis pasivaikščiojimas po Varšuvos miesto senamiestį: pilies aikštė, Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Turgaus aikštė su pirklių namais, Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai. Po pusryčių vykstame į senamiestį ir lankome Karališkuosius rūmus (sekmadieniais lankymasis karališkuosiuose rūmuose – nemokamas). Vėliau vykstame į Sukilimo muziejų*. Muziejus, skirtas 1944 m. Varšuvos sukilimui. Jame galima apžiūrėti beveik 2500 tūkst. eksponatų - nuo ginkluotės iki sukilėlių meilės laiškų. Muziejuje stengtasi sukurti autentišką atmosferą. Pavakary išvykstame iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą
Daugiau informacijos : LKA KK forume