Nuoma/Panauda

Paelija keptuvė (paella) su dujinę įranga

Turime klubo reikmėms paelija keptuvę (paella) su dujinę įrangą.  Jos skersmuo 86 cm. Klubo nariams asmeniniam poreikiui suteikiame paelija keptuvę nelygintinai. Taip pat galime ją nuomoti kitiems klubams, organizacijoms.    

50 l. katilo nuoma

Turime, bet dažnai nenaudojame 50 l. katilą. Todėl galime ji nuomoti kitiems klubams, organizacijoms. Katilas skirtas maisto ruošimui ant laužo. Galima su juo ruošti ir ant dujinės viryklės.  Katilas yra pagamintas iš duraliuminio lydinio ir kas retai būna kompelktuojasi su dangčiu.  Taip pat yra ir stovas katilui pakabinti ant laužo. Su šiuo katilu išsiverdame skaniai ir sočiai.

Ketaus keptuvė

Sėkmingai naudojame ir ketaus keptuvę. (64 cm. skersmens). Ji yra padalinta į dvi dalis, tai leidžia vienu metu kepti du patiekalus. Šia keptuvę galima naudoti tiek ant dujų įrangos tiek ant laužo.  

Sulankstomos kariškos lovytės

Klubas yra įsigijęs 30 vnt. sulankstomų JAV kariuomenės lovyčių. Sustiprintas rėmas, pagamintas iš tvirto ir lengvo aliuminio lydinio. Gultas pasiūtas iš patvaraus Cordura nailono. Lova atlaiko svorį iki 250 kilogramų. Klubo nariams mokantiems nario mokestį lovytę esant poreikiui duodama neatlygintinai laikinam naudojimui. Kitiems dalyviams - pagal atskirą susitarimą. Taip pat Klubas gali išnuomoti šias lovytes renginiams, stovykloms ir kitoms organizacijoms ar pavieniams asmenims.  

LR istorinės vėliavos pagal panaudą

Turime galimybę organizacijoms ir rengių organizatoriams neatlygintinai gauti pagal panaudos sutartį iki 100 vnt.  mobilių komplektų Lietuvos istorinių vėliavų. Manome, kad įstaigų ir organizacijų organizuojamuose renginiuose pasitelkiant vizualines priemones t.y. Lietuvos istorines vėliavas suteiks renginiams gilesnę prasmę ir skatins Lietuvos valstybingumą bei patriotizmo puoselėjima.

Dėl galimo LR įstorinių vėliavų gavimo organizacijoms ir įmonėms pagal panaudos sutartį prašome kreiptis el.paštu: lkakeliautojai@gmail.com , Telefonu +370 698 49205.