Lietuvos sentikių takais

Su tautos praeitimi sietinas vietoves, tikėtina, labiau įsimena  tie, kuriems krašto istorija nėra  tiktai  kažkada skaityti vadovėliai. Todėl  šį 2016 m. pavasarį kviečiame keliauti, rinkti įspūdžius apie Lietuvos sentikių bendruomenę, daugiau, nei 300 metų veikiančią Lietuvai ir jos labui.
Кelionės vedliai - rašytojas, Vilniaus Universiteto dėstytojas Grigorijus Potašenko, daugelio knygų apie Lietuvos sentikius, lietuvių vadinamus "starovierais", autorius; antrasis kelionės vedlys - Gintaras Labutis, keliautojas, žurnalistas, LKA dėstytojas. Keliausime po Švenčionių, Utenos, Vilniaus kraštą. Susitiksime su žmonėmis, kurie po šios kelionės taps įdomūs, svarbūs ir artimi.
Keliaukime. dr. Gintaras Labutis

Data: 2016 m. balandžio 3 d. (sekmadienis)
Informacija ir klausimai:  http://forum.lkakeliautojai.lt/viewtopic.php?f=7&t=1916

 

Atsiliepimai:

 Puiki kelionė, toks mažas, bet nuostabus ir margas tas mūsų kraštas! Tiek naujų dalykų sužinojom ir pamatėm, kurie guli čia pat mūsų pašonėje! Ačiū vedliams Grigorijui ir Gintarui, aišku ir Rolandui, puikiai parinkusiems maršrutą ir info! Lauksime naujų pasiūlymu! Nuotraukas įkrausiu, kai turėsiu laisva minute
Daina

Puiki pavasariška dvasinė kelionė, juk kuo geriau pažįstame "kitokius", tuo tolerantiškesni tampame vieni kitiems. Sutikome daug įdomių, nuoširdžių žmonių, pamatėme kaimelius, apie kuriuos dauguma net nebuvome girdėję, juo labiau, kad ten esama tokių kultūros paveldo objektų, manau, grįžome geresni, dvasiškai turtingesni.
Ačiū
Rita

Dainos nuotraukos