Kalnų dvasių paieškos Slovakijoje: aktyvi kelionė visai šeimai

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoją išvyką visai šeimai į Slovakiją "Kalnų dvasių paieškos Slovakijoje: aktyvi kelionė visai šeimai".  Šį kelionė tinka ir dalyviams kurie vyko su mumis 2016 m. į Slovakiją. 
Data: rugpjūčio 8-13 d.
Maršrutas: Vilnius – Stara Lesna – Aukštieji Tatrai – Žemieji Tatrai – Oravos pilis – Pieninų nacionalinis parkas - Štrebske pleso – Vilnius. 
Programa bus koreguojama ir pritaikoma atsižvelgiant į amžiaus grupes ar poreikius. Žygiai kalnuose bus organizuojami pagal sudėtingumą ir poreikius. Galėsite keliauti nedidelėmis grupelėmis, šeimomis, nepriklausomai nuo kitų keliautojų. Tai leis labiau atsipalaiduoti, pasirinkti norimą ėjimo tempą ir mėgautis atostogomis. 
Preliminari programa: 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Susipažinimas, žaidimai. Atvykimas į nakvynės vietą. Įsikūrimas. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose. 
2 -3 dienos. Pusryčiai. Žygiai Aukštuosius Tatruose. Kopsime į kalnus. Bus organizuojami skirtingo sudėtingumo žygiai pagal amžių ir norus. Vaikščioti po kalnus galėsit ir individualiai, nepriklausomai nuo grupės. Grožėsimės atsiveriančiomis panoramomis, mokysimės pažinti gamtą, susipažinsime su gyvenimo kalnuose ypatumais. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose. 
3 diena. Pusryčiai. Pageidaujantys keliauja mėgautis kalnų grožiu ir tęsia žygius Aukštuosiuose Tatruose, o kiti norintys vyksta į kultūrinę programą. Lankysime *ledo urvus, *stalaktitų – stalagmitų urvus, kopsime į *Oravos pilį – tai viena iš geriausiai išlikusių Slovakijos pilių. Vakare pageidaujantys gali dalyvauti nacionalinėje vakaronėje **Koliboje, kur mėgaujamasi ne tik skaniu maistu, bet ir gyva čigonų muzika. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose. 
4 diena. Pusryčiai. Vykstame į vykstame į Pieninų nacionalį parką. Esant galimybei apsilankysime Raudonųjų kamandulių vienuolyne. Pageidaujantys plauks *plaustais Dunajeco upe, grožėsis natūraliais kraštovaizdžiais. Vėliau galės pasirinktinai keliauti išsinuomotais dviračiais palei Dunajeco upę arba pasisvečiuoti Lenkijos kurorte Ščiavnicoje; arba savomis kojomis kopti į Sokolicos kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Pieninų panorama. Šią dieną programą galima suderinti atsižvelgiant į oro sąlygas ir keliaujančių pageidavimus. Po pramogų gamtoje organizuosime pikniką - vakarienę, kurios metu paragaus nacionalinių patiekalų. Nakvynė nameliuose – privačiame sektoriuje Aukštuosiuose Tatruose. 
5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Štrebske pleso kurortą. *Keltuvu arba pėstute pasikeliame iki Chata pod Soliskom. Po to pėstute kopiame į Predne Solisko viršukalnę. Kas nenorės keltis keltuvais – galės keliauti prie Skok krioklio ar prie kalnų ežero. Pasivaikščiojimas ir poilsis prie Štrebske ežero. Antroje dienos pusėje vykstame į Poprado vandens parką arba Vrbovo termines maudykles. Vakare grįžtame į nakvynės vietą. 
6 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Lietuvos. Vėlai vakare – naktį – grįžimas į Lietuvą. 
KAINA: 205 € suaugusiems, 195 € vaikams iki 14 metų 
Papildomiems mokamiems objektams (pažymėtiems*) – apie 90-100 eurų
LKA KK registruotiems nariams kainos nurodytos forume.