Bendradarbiavimas

Esame atviri visoms  bendradarbiavio formoms ir visada laukiame pasiūlymu. Nedaug mes šioje srityje pasiekę, bet... Bendradarbiaudami su Lietuvos banku, važinėjome dviračiais po Lietuvą ir dalinome neatlygintinai informacines skrajutes, bei smulkius suvenyrus apie euro įvedimą. Žygiuose daliname nemokamai LRS informacijos centro informacinę medžiagą apie ES ir su ja susijusias smulkias dovanėles, vaikiškus žaidimus, dėliones. Su LRV projektu, žygiuose dalinome lankstinukus apie žydų genocido istorinius faktus ir rezistencijos laikotarpį. Saugumui gerinti rajonų keliuose organizuojamų žygių metu daliname nemokamai LR kelių eismo direkcijos atšvaitus ir atspindinčias liemenes. Akcijos MesDaro2015 metu pristatėme „Galina blanka“ produkciją, kurią ragavo renginio dalyviai.

Su Lietuvos kariuomenę

2017-01-10 Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas pasirašė bendradarbiavimo su Lietuvos kariuomenę. 

Su Krašto apsaugos ministerija

2015 m balandžio mėn.  Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas dalyvavo konkurse "Dėl asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo" ir pasirašė sekančias sutartis su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija  Dėl asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo 2015 metais“ 

Didingi protėvių žygiai ir šiandiena: epochų sąsajos „Lietuvos kariuomenės istorinių įvykių ir datų įprasminimas“ 

Pobūdis: edukacinė-pažintinė išvyka.Trumpas apibūdinimas: išvyka organizuojamos į žymiausias XIII amžiaus mūšių vietas akcentuojant valstybės kūrimą (XIII a.) ir šiandieninės valstybės atkūrimą bei jos teritorinio vientisumo ir regioninio saugumo užtikrinimą XXI a. Įgyvendinimo vieta: Jauniūnai, Durbė, Aizkrauklė, Zokniai

Pilietinis ir patriotinis ugdymas gynybos klausimais: Komandinio darbo ekstremaliomis sąlygomis mokymai Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.

Pobūdis : Siekiant skatinti žmonių pilietinį aktyvumą ir patriotiškumą, bus rengiami komandinio darbo kritinėse situacijose mokymai aukštųjų mokyklų studentams. Mokymų metu gauti įgūdžiai leis efektyviau įveikti kritines situacijas. Kursų metu dalyviai išmoks įveikti grupės vidinius nesutarimus, rasti lyderius, sukurti planą ir susitelkus įveikti kritinę situaciją. Mokymai paremti lyderių ir komandų ugdymo principais, taikomais Lietuvos kariuomenėje.

Lietuvos kariuomenės istorinių įvykių ir datų įprasminimas „Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-metis“  ir “25 metus valstybę giname patys”

Pobūdis : Įprasminti ir tinkamai pažymėti Lietuvos ir kariuomenės istorinius įvykius Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo 100-ąsias metines siekiame pagaminti trijų skirtingų vėliavų mobilius komplektus po 100 vienetų su lengvais, atspariais poveikiui, aukštais, susidedančiais kotais. Vėliavų komplektai būtų su Lietuvos valstybės, Lietuvos valstybės istorinėmis (herbinėmis) ir Raudonos spalvos su Gediminaičių stulpais  vėliavomis (vėliavų su Gediminaičių stulpais Vytauto Didžiojo naudotų per Žalgirio mūšį (1410 m.)  rekonstrukcija). 

Kariuomenės ir valstybės vienis

Norėdami įprasminti ir tinkamai pažymėti Lietuvos ir kariuomenės istorinius įvykius Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo 100-ąsias metines siekiame sukurti ir pagaminti 5000 vnt. vėliavėlių kurios simbolizuoja Kariuomenės ir Valstybės nedalomą vienybę – Vienį*.  Pirma susikuria Kariuomenė, o tik po to Valstybė, vėliau tai susipina į nedalomą vienį. “Vienybės vėliavėlės” tai Kariuomenės ir Valstybės susikurimo ir gyvavimo iki mūsų dienų simboliai – Gedimino stulpai, Vytis ir Trispalvė. Ypatingai svarbu kuo dažniau ir plačiau šiuos simbolius demonstruoti, nes jie mus verčia pasitemti, didžiuotis ir toliau kurti savo Valstybę. Per Valstybei svarbias datas “Vienybės vėliavėlių” demonstravimas atiduoda pagarbą senajai kartai ir ugdo jaunąją.

Su Lietuvos banku

Kilo mintis kaip dar labiau įprasminti ir taip mėgstamą dviračių kelionių entuziastų keliones – kelionės metu skleisti  esminę informaciją apie vieną svarbiausių numatomų įvykių Lietuvoje – euro įvedimą nuo 2015 metų pradžios. Šią idėją palaikė Lietuvos bankas ir suteikė reikiamą informacinę medžiagą. Lietuvos Bankas davė kelionių metu dalinimui mažų siuvenyrų (saldainiai, puodukai, USB laikmenos, praklamacijų, žaidimų, piuzlius, skėčius, marškinėliai ir t.t.). Keliaujant dviračiais po Lietuvą stengiamės dalinti siuvenyrus su euro simbolika ne pagrindiniuose miestuose o rajonuose, miesteliuose ir kaimeliuose. Taip pat dalinome paruoštą informaciją apie euro įvedimą, euro atpažinio aprašymus. 

Su Seimo Europos informacijos biuru

Daugeliui mūsų sunku ne tik savarankiškai surasti tikslų ir teisingą atsakymą į klausimą apie Lietuvos narystę Europos Sąjungoje (ES), Seimo vaidmenį ES reikaluose, bet ir suprasti kas vyksta pačioje Europos Sąjungoje, bei kaip tai gali pakreipti mūsų kasdieninį gyvenimą. Siekiant padėti pasiklydusiems informacijos lauke, LKA Keliautojų klubas padeda vykdyti sklaidą apie ES netradiciniu budu. Mes gauname neatlygintinai  iš LRS info biuro sklaidos priemones (lankstinukai, brošiūros, knygutės) ir daliname jas važinėdami dviračiais žygiuose po Lietuvos rajonus. Labai sėkmingai vyksta vaikams skirtų priemonių viešininas apie ES. Nemokamai gaunamos žaismingos knygutės  apie ES vaikams sukelia netikėtumo jausmą ir žinoma džiaugsmą.    

Su Kelių direkcija

Dažnai važinėdami dviračiais po Lietuvos rajonus matome KET reikalivimų ignoravimą dėl  dėvėjimo ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Liudna, bet taip, rajonų miestelių ir kaimelių dviratininkai retai dėvti, arba nenoriai dėvi ryškiaspalves liemenes. Kreipiamės į Kelių direkciją prie susiekimo ministerijos. Įvyko ir pavyko pokalbis. Kelių direkcija pasitiki mumis ir duoda mums neatlygintinai dalinti dviratininkams ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, pėstiesėms atšvaitus.   Tai sėkmingai darome kiekviename dviračių žygyje. Tokiu budu bandome prisidėti prie bendro sauguo užtikrinio mūsų keliuose.   

Su Mūsų vėliavos

www.musuveliavos.lt

Su MesDarom

"Esame dėkingi už nuolatinį ir aktyvų bendradarbiavimą įgyvendinant akcijas DAROM Lietuvoje. Tik kartu veikdami, mes galime DAUGIAU!" 

Roberta Ažūkaitė MesDarom vadovė

2014 LKA Keliautojų klubas kartu su Aukštaitijos regiono Vandens turizmo asociacija (ARVTA) vykdė DAROM akciją Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko parko upių ir ežerų pakrantėse. 86 entuziastai iš LKA Keliautojų klubo plaukė baidarėmis ir rinko šiukšles. ARVTA asociacijos nariai akcijos dalyviams suteikė 45 baidares, pasirūpino baidarių ir dalyvių transportavimu, bei aprūpino specialiomis lentelėmis su raginimu “Šiukšles išsivežkime patys“, kurias akcijos dalyviai pritvirtino tose vietose kuriose yra paliekamos šiukšlės.  Rolandas Lubys

Bendradarbiavimas su sužeistais kariais

 Š. m. vasario 2 d., Kaune, buvo organizuojamas renginys Lietuvos kariuomenės kariams, sužeistiems atliekant tarnybines pareigas Lietuvoje ir tarptautinėse operacijose (misijose). Renginio tikslas – paskatinti glaudesnį sužeistų karių tarpusavio bendravimą, pristatyti Sužeistų karių asociacijos kūrimo idėją ir ateities planus. Renginyje dalyvavo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kiti garbingi svečiai. Renginys prasidėjo KA ministro sveikinimo kalba. Po to kiekvienas karys trumpai prisistatė, pasakydamas savo vardą ir sužeidimo pobūdį. Dauguma renginyje dalyvavusių karių patyrė sužeidimus TO metu, bet yra patyrusių traumas tarnyboje. Pristačius asociacijos idėjas, Kauno įgulos kapelionas pasakė savo žodį ir LKA keliautojų klubo atstovas išdalintino dovanėles kariams. Tada renginys perėjo į aktyvią dalį ir sužeistiems kariams buvo suteikta proga parodyti savo į gūdžius pabėgimo kambaryje. Renginio pabaigoje, visi kariai susėdo į ratą ir pasidalino savo įspūdžiais bei mintimis apie ateities planus. Renginys visiems patiko.

Sužeistų karių asociacija dėkoja KA ministrui ir jo patarėjai už idėjos palaikymą, LKA keliautojų klubui už dovanėles ir visam kolektyvui, be kurio šis renginys nebūtų toks įdomus ir įtraukiantis